Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak az érzelmeim?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm, egy viszafogott, de nagyon kedves, szép lány. Régebben mindig együtt szomorkodtunk, hogy jajj nincsen barátunk. És mindig mondta, hgy nekem bitosan hamarabb lesz barátom (ezt csak úgy értette, hogy én nyitottabb vagyok) azonban egy hete, hihetetlenül gyorsan, egyből összejött neki a dolog, és a fiúval nagyon összeillenek.

Azonban én összetörtem. Nem emiatt, hanem mert már sokat szenvedtem, a fiúk miatt ha mondhatjuk így, és nagyon bánt, hgy neki egyből sikerült találni egy fiút, aki tényleg akar valamit. Nekem volt már randim, voltak esélyeim, de a srác átvert, nem kellettem neki (pedig ő tepert) a srác akibe szerelembe estem, más lányt szeret, a másik srác akivel eltudnám képzelni a dolgot nem lép, és lehet, hogy nem is fog soha. Minden önbizalmamat elvesztettem, a barátnőm boldog (ez engem is boldoggá tesz) de én miért nem kaphatom ezt? Valaki segítsen nekem, hogyan tovább.

17/l


2016. ápr. 25. 18:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 25. 19:48
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj hidd el majd jön :)

Az se jó ba nagyon akarsz valakit hidd el én...Első kapcsolatom szörnyű volt es úgy éreztem jobb lett volna ha meg se történik pedig általában úgy állok hozzá minden jo úgy ahogy alakult ezt leszámitva...


És úgyis lesz valakid csak idő kell... Nincs csúnya lány.. Általában minden lány szép kedves és aranyos... Csak az izlések mások... És ne légy irigy... Csak rosszabb lesz mindenkinek... Tudom azt mondod nem vagy de minimálisan lehet hogy igen... Hidd el ismerem ezt az érzést. És ne aggódj ez az irigység is hamar el fof múlni.. Mondjuk lehet picit kevesebbet találkozz harmasban

2016. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

velük és inkább vagy külön külön vagy nag, társaságban es hamar elmulik.. tapasztalat.

(Bocs véletlenül mondat közepén félre kattintottam...)


Sok sikert :)

17 /F

2016. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!