Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumi ismerkedés?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja másik kollégiumba kerültem. 17/l

Mindennap reggelinél és általában ebédnél is látok 10-15 srácot. Önbizalomhiányos vagyok, ez igaz, de alapvetően mosolygós és kedves. Sokan mondták már rám, hogy szép vagyok és hogy az osztályban nekem van a legjobb alakom a lányok közül (ezzel mondjuk vitatkoznék, de fiú osztálytársaim momdták). Hiába vannak ezek a tények az új koliból még egy srác sem állt velem szóba, de még facen se jelölt be senki. Hogyan ismerkedhetnék mégis?



2016. ápr. 26. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha vannak mas lanyok is (gondolom igen) es veluk joba vagy bemutathatnanak fiuknak vagy amikor tanultok esetleg ott nyitnal felejuk
2016. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kenobi170 válasza:
100%

Igazából, ha ott kezdődik a dolog, hogy lány vagy és fiúkkal akarsz ismerkedni, akkor rettentő könnyű dolgod van, csak szóba kell velük állnod, senki nem fog lekoptatni. Igazából bármi megteszi oknak, bármi random ostobaság is, a lényeg, hogy nyiss a másik elé.

Az önbizalom hiányt pedig úgy kezelheted, (alkohol mentesen), hogy mikor ott vagy egyszerűen nem gondolkozol a megszólításkor és tényleg azt teszed, mondod ami egyből az eszedbe jut még ha ostobaság is, onnan már könnyű lesz.

DE azzal vigyáz, hogy minél tovább húzódsz vissza annál nehezebb lesz neked az ismerkedés, főként mert magad is megszokod, hogy magadba legyél, kisebb részt mások is. (tapasztalat, én már megjártam)


Amúgy ha tényleg jól nézel ki az ugyanúgy lehet elriasztó nekünk srácoknak, így ez is lehet oka, hogy ők nem kezdeményeztek.

2016. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!