Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendesebb lány, vagy vezéregy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendesebb lány, vagy vezéregyéniség?

Figyelt kérdés
Melyik tulajdonsággal rendelkező csajszi a szimpibb?Aki vezéregyéniség lévén,szeretek a középpontba lenni vagy éppen az aki ennek, az ellenkezője inkább a hátérbe húzódik?
2016. ápr. 27. 13:04
 1/8 piriiiii ***** válasza:
Lány vagyok ugyan, és nem leszbi, de fordítva is igaz: nem csak ez a két véglet létezik. Egy csendes fiúval (ahogyan egy fiú sem egy lánnyal) nem sokat tudnék kezdeni, de vezéregyéniség se legyen senki. Egy jó párkapcsolat az szövetség, a két fél egyenlő, nem nyomják el egymást.
2016. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki a kettő között van. Én mindig az arany közép útra esküszöm. Ne legyen anorex, de dagi sem, ne legyen csöndes, de hangos sem, ne legyen ronda, de túl szép sem.
2016. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fruzs33 ***** válasza:
Èn is lány vagyok ,és egyet érték azzal hogy közép úton legyen. Mégha az én esetemben fiú lenne az illető,mivel most nincs fiú az életemben sajnos.Mindig a jó fiúk vagy túl messze vannak vagy én nem vagyok a zsánerük.
2016. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csendes.
2016. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vezéregyéniség.

20/F

2016. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csendesebb és szerényebb
2016. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csendesebb szerényebb. De Ne a végletekig ,hogy minden egyes mondatot amit vele szeretnék váltani "harapófogóval" kelljen kihúzni belőle.
2016. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha 0% a csendes, 100% a vezér.

Nálam a 80%-os a nyerő

2016. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!