Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek velem van a baj? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj? 17/F

Figyelt kérdés

Szerintetek bennem van a hiba vagy miért nem kellek a lányoknak?

190cm magas vagyok

90kg -->kevés súlyfelesleg van rajtam de nem vészes

barna haj,barna szem

divatosan öltözködöm nem úgy, mint a tipikus mai fiúk

4-es tanuló vagyok

okos,vicces,jófej vagyok, ha kell romantikus is tudok lenni

kicsit zárkózott és önbizalom hiányos vagyok de ha közel kerülök valakihez akkor nyitottá válok és magabiztossá

igazából mindenről el lehet velem beszélgetni nyitott vagyok új dolgokhoz

Vélemény? Jöhet pozitív,negatív



2016. máj. 1. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Átlagos... túl átlagos. Semmi újat nem tudsz felmutatni és ez a baj.
2016. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és szerinted hogyan tudnék valami újat felmutatni?
2016. máj. 1. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz küldeni egy képet? Lehetőleg olyan öltözetben, amit hordani szoktál. Nyugi, semmi perverz szándékom nincs vele.:DDD Csak szeretnék reális véleményt formálni. 18/L
2016. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet a baj, hogy önbizalom hiányos vagy :/ Ezen próbálj egy kicsit csiszolni és valamennyire közvetlen lenni több emberrel :) A külsőddel nincs baj, ha gondolod egy kicsit edzhetsz, végül is valakinek ez ad egy kis önbizalomlöketet ;)

Ha a #3-as válaszolónak igaza van, képpel lehetne teljes, valódi véleményt adni :D

2016. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján minden okés.:D Ha gondolod nekem is küldhetsz képe.:D 16/l (nekem sincs hátsószándékom.:D)
2016. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!