Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejön nektek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Szeretek beszélni,de olykor magányra vágyok és csendben elvonulok a szobába.Mindig,törekszek a maximumra, igyekszek,a lehető legjobbat kihozni,magamból. Nem vagyok tipikus lány nem,szeretek vásárolni illetve ha betörik a körmöm nem,hisztizek.Nagyon szeretek mesét nézni,de az animéket ki nem állhatom.Elvileg szemüveges lennék,de nem nagyon szeretem hordani,szemtelenül, fiatalos arc nagyon kedvesen,találják el a valódi koromat.Nem vagyok annyira vékony, van rajtam mit fogni. De mások azt mondjak hogy nem vagyok kövér,de azért igyekszek,a testalkatomon változtatni.Göndör barna, hajam van.Nagyon tudok szeretni,ha valakit megszeretek nagyon,nehezen engedem ki a karmaim közül.Nem szeretek,a középpontba lenni,persze ennek ellenére szeretem ha egy picit velem is van,foglalkozva.Nagyon,nem szeretem azokat az embereket akik nyomulnak,számomra ez visszataszító.Többnyire életvidám,csajszi vagyok, de néha kicsit,összetörök mivel,sok csalódást, ért mostanában,de igyekszek mosolyogni.Szeretek más embernek,segíteni mindig örömmel tölt el,hogyha segítségére lehetek másoknak. Zárkózott személyiség,vagyok nem szeretem az új helyzeteket szorongok és ideges,szoktam lenni új környezetben,nehezen illeszkedek,be de kis idő,múlva feloldodok,és a számomra szimpatikus emberekkel jól kijövök.

Nagyon,szeretek hülyéskedni,viccesnek tartanak mások.Ha a szeretteimről van, szó a végsőkig elmegyek.

Félénk,bujós természetem van de olykor-olykor,nem lehet rám ismerni mivel,kicsit nagy a szám bizonyos,helyzetekben.

Sok,pofont kaptam már a jó szívem miatt azoktól,az emberektől akiktől nem vártam,volna de ennek ellenére,jókedvem van legtöbbször és őszintén mosolygok.Inkább bántok,meg embereket,az őszinteségemmel mintsem,hogy hazudjak,sose, szoktam hazudni inkább megmondom a szemükbe,az igazat.Kedves vagyok,azzal aki velem is az,csak akkor szakad el a cérna nálam,ha valamelyik szerettemet fikázzák, a fülem hallatára azt nagyon nem bírom.Szeretek,gondoskodni emberekről amolyan anyáskodó típus vagyok.Fiatal korom ellenére már megvan bennem az,anyai ösztön család centrikus vagyok de a családalapítás,még a jövő zenéje.


Bocsi,hogy regény lett,ha bármi kérdésetek van még tegyétek fel bátran.(:


2016. máj. 3. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé, mivel én is hasonló vagyok.

21/F

2016. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Thomika20 ***** válasza:

Szerintem maximum 15 vagy. Eléggé gyerekes, nem baszakodásként de helyesen meg kellene tanulni írni, én pl harapok érte. Oké, hogy net, meg minden, de ha itt elhagyod magad, akkor máshol is.

Nem szereted a nyomulós pasikat? Ma már csak olyanok vannak kb. Szóval nem is tudom. Lehet bejönnél, lehet nem. Sok mindentől függ, hogy élőben milyen lennél.

2016. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már elmúltam,15 tudom,hogy néhol még javítani kéne az írásomon de,sok valaki ennél is helytelenebbül ír tehát,annyira nem vészes az írásom.Illetve,nem szoktam elhanyagolni magam az élet semmilyen, területén sem.És vannak,még nem nyomulós pasik képzeld el.Lehet,hogy szerinted gyerekes vagyok elfogadom,de sokak szerint meg érettebb vagyok a koromhoz,képest.Ki ezt gondolja ki azt!
2016. máj. 3. 11:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz fogalmazni. Jah és a vesszőt sem tudod hová kellene tenni. Ez szerintem gáz 15 fölött....
2016. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Már annyiszor kiírtál ilyen kérdést...
2016. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De tudok fogalmazni,és tudom hol vannak a veszők! Hidegen hagy mi szerinted a gáz és mi nem.(:
2016. máj. 3. 13:40
 7/14 A kérdező kommentje:
Arra,való az oldal,hogy kérdezünk.!
2016. máj. 3. 13:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Pár,vessző,ki,ma,radt
2016. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vesző, hanem vessző... Legalább tudj másolni...
2016. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Juj bocsi nem tudtam,hogy itt van miss tökéleteske.
2016. máj. 3. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!