Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki bejön nekem, hogy tudnám elcsalni beszélgetni négyszemközt? (értelmes válaszokat szeretnék)

Figyelt kérdés
Nemsokára vége van az iskolának (6-5 hét) (és valószínű, hogy nem tudok találkozni vele iskola után) és ha beszélni akarnék vele akkor vagy lámpalázas leszek vagy pedig nincs téma amivel elkezdhetnék vele beszélgetni. Mindig a barátnőivel lóg és ezért szeretnék vele négyszemközt beszélgetni. De, hogy csaljam el melölük néhányszór? Visszatérve a lámpalázra ha kiálok tömeg elé akkor tudok beszélni azzal nincs semmi gond + más lányokkal könyen tudok beszélgetni de vele nem. Ezt, hogy tudnám feloldani? Mellesleg az osztálytársaim nem olyan "kedvesek" mert engem biztos cukkolnának de ezen túl tudnák lépni de a lányt is valószínű és nem szeretnék neki fájdalmat okozni evvel.

2016. máj. 4. 16:34
1 2
 11/17 Illés Dani válasza:
kérdezd róla szeretnek mesélni és ha vissza kérdez őszintén válaszolj
2016. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Illés Dani válasza:

jó persze nem azt kel csinálni hogy szia xy vagyok gyere velem kajálni először hagyd megismerjen megkedveljen

igyekezz vicces leni de ne erőltesd mert az rossz

2016. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

és mondjuk nem néz ki h.én az, pl:

szia

mi a kedvenc kajád?


hogy indítsam el vele a beszélgetést?

amugy mellesleg köszönöm az eddigi segítségedet

2016. máj. 4. 18:10
 14/17 Illés Dani válasza:

Még adom a kezdést...

Szia :)

Mizu? Hogy telt a napod?

2016. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom ha síkerel járok meghálálom valamivel a tanácsaidat!
2016. máj. 4. 18:30
 16/17 Illés Dani válasza:
szívesen teszem de azért ne olyan villám sebességgel az elején sokat lehet beszélni de azért 3-4 napot várjál ameddig valamennyire megismer... és figyelj arra ha máshogy ismered meg ha picit is érzed hogy tetszik meg minden de valami borzongtat benne akk ink hagyd mert lehetnek problémák...
2016. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Barátnőivel jár haza? Annál bátrabbnak tart majd ha odamész hozzá es azt mondod: "Szia ne haragudj nem akarlak zavarni de elhivnálak.ide meg oda ha raersz penteken :) vagy valamikor... Na jo majd dumaljumk,kellemes baratnőzést ;)"
2016. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!