Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ronda lennék?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves srác vagyok, akinek nem volt még eddig semmilyen párkapcsolata.. Internetes távkapcsolataim voltak, de találkozás után mindig elutasítottak, illetve letiltottak az adott oldalon mint mostanság.. Rengeteg társkeresőn fent vagyok, de a lányok szóba sem állnak velem, pedig normálisan írok rájuk.. Nincsenek nagy igényeim.. Átlagos lányoknál próbálkoztam/próbálkozok, de már lassan kezdem feladni.. Nemrég megismerkedtem egy lánnyal, akivel egy városban lakok. Minden jól ment, egész nap beszélgettünt, de találkozás után letiltott minden "OK" nélkül, pedig nem mondtam neki semmi rosszat.. De volt már olyan is, hogy facen bejelölt 1-2 lány, akik rám írtak, hogy tetszem nekik és, hogy ismerkednének, de kiderült, hogy csak szórakoztak velem.. Ugyanis a barátját rám írt azzal a szöveggel, hogy zaklatom a barátnőjét és, hogy hagyjam békén... Aztán a lány még azt írta, hogy, hogyan is gondolhattam azt, hogy ő járna velem.. Meg elhordott mindennek, ami nagyon rosszul esett... A legrosszabb, hogy nem ez volt az első.. Kezdek depressziós lenni ez miatt.. A szépséghibám az, hogy kisfiús arcom van és a füleim elállnak.. A nagy göndör frizurámmal takarom.. Legszívesebben megműttetném, de az anyagiak miatt nem lehetséges.. Magamról még annyit, hogy 175 cm magas vagyok és vékony, de igyekszem hízni, csak nehezen megy.. Előre is elnézést kérek a hibákért telefonról írok.. 19/F (Júliusban leszek 20..)

2016. máj. 14. 11:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan kapcsolatod lehet, ami magától idővel kialakul. Ilyen talizós randis cucc sikeréről ne is álmodj, mivel ilyenkor akivel talizol is több vasat tart a tűzbe és inkább a jobbat választja.
2016. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Ott kezdődik, hogy a nők (lányok) szeretik kelletni magukat és erre minden eszközt igénybe vesznek, még a visszautasítást és hasonló dolgokat is, amivel az ellenkező nem előtt magukat még kívánatosabb színben lehetne feltüntetni.
2016. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Azert en kivancsi lettem h tenyleg ilyen ronda vagy-e de szerintem nem. Csak rossz helyen keresel,es nagyon ragorcsolsz. Ha gondolod kuldhetsz privatba kepet :)

16/l

2016. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ronda vagyok... Senki sem írt vissza, aki képet kért....
2016. máj. 17. 20:24
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Küldj csak képet, fiú vagyok de hidd el, azért kérek hogy segítsek, beszéljek veled
2016. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Küldj már nekem is legyszi. Szintén fiú vagyok, de segítek ha tudok.
2016. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Bár fiú vagyok,de küldhetnél képet.
2016. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, mondok véleményt, ha küldesz képet. Ja, és némileg sorstárs is.:D
2016. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a nagy,göndör frizurával van a hiba,én pl imádom a cuki,kisfiús arcú srácokat:)


17/l

2016. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván, a csajok odavannak a kisfiús arcú férfiakért, azért született meg ez a kérdés is. Néha elgondolkozom, hogy a nők elhiszik a saját hülyeségeiket, vagy teljes ártatlansággal mondanak ekkora sületlenségeket?
2016. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!