Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után kell feladni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kell feladni a barátnő keresést, ha még sosem sikerült?

Figyelt kérdés

Társkeresős sosem írnak vissza... Egyetlen egyszer találkoztam egy lannyal, akivel üzengettem,de úgyéreztem utána hogy nem jövök be neki,ezért inkább abbahagytam a chatelést vele.


Semmelyik társkeresőn nincs sikerem....

Anotalkon is próbálkozom,de nehezen megy hogy találkozzak vele.


Mennyi próbálkozás után kell feladni baratnő keresést?


Már olyan rossz nézni a sok szép lányt és Én nem lehet egyiksem a barátnőm.


17/f


2016. máj. 15. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
SOHA.
2016. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Soha ne add fel.

S azért nem írnak vissza, mert amit írsz nekik, nem kelti fel az érdeklődésüket, unalmas, vagy azt közvetíti rólad hogy szerencsétlen vagy a nők szemében.

Vagy hiányos az adatlapod, nincsen képed.

Tudni kell mit kell írni nekik és akkor visszaírnak.

2016. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd a társkereső oldalakat! Egyszerűen nem az a hely, ahol barátnőt lehet találni. Főleg nem úgy, hogy még csak szerencsétlenkedsz. Menj el szórakozni, menj el sportolni stb és élőben foglalkozz velük. Ráadásul így megvan az az előny is, hogy teljesen élethű az egész.
2016. máj. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soha ne add fel! :) Lesz majd valakid, akivel odaig vagytok egymasert ....es ezen a kerdesen csak nevetni fogsz. Legalábbis mosolyogni.


Sok sikert. 😃😃😃 17\L

2016. máj. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

17 éves vagy - és azt kérded, mikor dobjad be a törölközőt?

Társkereső oldalon még jódarabig nem leszel vonzó életkorod és amiatti anyagi helyzeted ezt eredményezi.

Forogj társaságban, hamarabb megtalálod, aztán abból nem is "távkapcsolat" lesz. (A távkapcsolat szerintem nem is kapcsolat, hanem annak folytatása, azaz nulláról induláskor nem kialakítható.)

2016. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:D soha, vani még időd, senki se reménytelen :P

Nagyon sokmmindennel lehet javítani az esélyeidet ;)

2016. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elötted az élet, ne szerencsétlenkedj táskereső oldalakon. Menjél ki a házból néha, és talán lesz akkor
2016. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
3-mas. Én eljárók sportolni heti 2-szer és, ha van olyan hely ahova érdemes elmenni szórakozni akkor elmegyek, de mégsem jön össze. Az a problémánk, hogy nem tudjuk mit mondjunk, vagy nincs bátorságunk odamenni. Én 3 év alatt juottam el oda, hogy odamerjek menni. Feladni viszont nem kell. Bármennyire is reménytelennek tűnik a helyzet nem szabad soha feladni. Engem valamennyire bizalommal tölt el, hogy nálam szerencsétlenebbeknek is sikerült.
2016. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon a szerencsén múlik. Én se tudok hova elmenni. Sőt! Én utálok egyedül elmenni bárhova is. Mégis van olyan, akikre annak ellenére lecsap egy nő, hogy csak otthon ül egész nap, tolja a játékot, meg internetezik... Ismerek valaki, aki egy ilyenért képes átutazni az óceánt. Aztán meg csodálkozik, hogy nem működnek a párkapcsolatai.
2016. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ment nekem sem, sehogy úgyhogy feladtam vagyis nem foglalkozok a témával egyáltalán.
2016. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!