Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül vagyok és szomorú? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok és szomorú? 16/L

Figyelt kérdés
Elegem van,hogy minden srác ott hagyott,kihasznált és becsapott. Elég szomorú vagyok és most nagyon magam alatt. Pedig sosem voltam még ilyen. Mindig pozitív próbáltam maradni,de most nagyon eltörött a mécses. Ötletek? :(
2016. máj. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

És mi miatt? Gondolj bele...


Lehet veled van a hiba, nézz magadba.


Ha nem, akkor pedig csak rossz társaságban keresgettél :v

2016. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Esetleg tanulnod kéne a hibákból. Nem kéne naivnak lenned, nem kéne elhinned mindent. Nem kéne egyből szerelmesnek lenned.

Ha nem adod könnyen magad, nem tudnak kihasználni.

2016. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki és legyél emberek között, ez sokaknak segít egy picit felejteni. Nekem is ez szokott segíteni, ha esetleg nem vagyok jó passzban. Fel a fejjel! :)

Leírhatnád bővebben is, talán könnyebben tudunk segíteni.

2016. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nem tudom mi történt, de azt javaslom, amit az előttem szóló írt.. mozdulj ki egy kicsit barátnőkkel, fiúkat meg hagyd egy kis időre. Ha gondolod, írhatsz egy privát üzit, szívesen meghallgatlak. :)
2016. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk,csak én megtaláltam utána azt az elfoglaltságot ami adott egy személyiséget bár jó lenne egy barátnő újból de én pl miután elhagyott volt barátnőm a bánatom zenébe fojtottam,jelenleg már komoly hangszer felszerelésem van és azon dolgozok hogy jó gitáros legyek aki egy szép nap talán együttesben is játszik majd.Én is sokáig negatív voltam de úgy gondoltam nem ér annyit a dolog hogy emiatt ne próbáljam élvezni az életem,de azért egy hangszer mégse helyettesít egy társat 16/F
2016. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!