Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

10-esek vagyunk és itt gimiben, még tavaly lettünk legjobb barátnők. Mostanában nagyon jóba lettünk 2 osztálytársunkkal(+a táraságaikkal),de mikor 4-en vagy többen vagyunk,akkor általában csak velük foglalkozik, engem le se sz@r. Általában nagyon jól érzi magát mindig röhög, hivorászik, ölelgeti a többieket, próbál vicces lenni és jóformán olyan gyerekes és éretlen. Mostanában meg elég sokat hisztizik meg nyávog vagy nekem vagy elég feltűnően.. és ezt a viselkedését már nagyon unom. Igazából, azt veszem észre hogy mindenben előttem akar járni, azt akarja hogy ő legyen a jobb és őt jobban szeressék meg elég sokszor szól be nekem. Múltkor volt olyan hogy hárman találkoztak, a többiek mondták hogy menjek ki (de sajnos nem tudtam), ő egy szóval sem említette meg, aztán most is barátnőmék mennek fel egy nagyobb városba ami távol van tőlem mert én messzebb lakok tőlük, és megkérdezték hogy nincs-e kedvünk (mármint nekem meg a barátnőmnek) elmenni velük. Ő egyből mondta hogy de, igen, megy stb... én meg mondtam hogy úgy sem engednánek el, és itt is a többiek mondták hogy legalább kérdezzem meg, meg minden. Bnőmet meg sztem roh@ dtul nem is érdekelte hogy én nem mennék.

Foggalmam sincs hogy mit tegyek, mert barátok nélkül meg nem szeretnék maradni.



2015. nov. 14. 18:33
 1/6 bárdos lajos válasza:
Hányd le g@ci
2015. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen barátnő nem barátnő. Ha kettesben jó barátságot színlel, ám mások társaságában mindig jobb akar lenni nálad, látványosan ignorál, akkor valójában arra használ téged, hogy legyen mellette valaki, akinél látványosan jobbnak, többnek tudja mutatni magát. Azért próbál téged lenyomni, megalázni, hogy ezáltal ő többnek, vagányabbnak tűnjön mások szemében. Semmit nem veszítesz vele, inkább próbálj olyan embereket találni, akik önmagadért szeretnek és tisztelnek.
2015. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy foglalkozzak a többiekkel, vele meg úgy mint ő velem?
2015. nov. 15. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem barátnő!

Ha van erőd, meg úgy érzed, hogy így talán le tudod zárni, akkor mondd el neki hogy ez így nem kóser, és hagyad, had örüljön magának, ha meg utánna nem érdeklődik irántad, akkor nem érdemelte meg, hogy miatta volt szar kedved!!!

2015. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem barátnő az ilyen!

Azok alapján, amit írtál, teljesen érthetetlen a viselkedése ennek a lánynak, és úgy gondolom, hogy ez nem igazságos magatartás veled szemben. Vagy beszéljétek meg a dolgot, vagy hagyd, ahogy van, és ha rádöbben, hogy mekkora hibát követett el, utánadmegy (egy kis idő után), vagy rád se hederít, és bármelyik történik is, alkalmazkodj a helyzethez. Ha visszajön, te döntsd el, megbocsátasz-e neki ezért a viselkedért, vagy nem, legyen ez a te döntésed. Ha nem jön vissza (a te szavaiddal élve) sz@rd le! És sok sikert mindehhez, remélem, megoldódik a probléma! :)

2015. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2015. nov. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!