Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez ekkora probléma már a fiúknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ekkora probléma már a fiúknak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, eddig két olyan fiú volt az életemben, akivel alakultak a dolgok, ám mikor mondtam nekik 1-2 hónap után, hogy nem akarok még lefeküdni velük, akkor egyre jobban reagáltak, az egyik le is tiltott és nem tudtam elérni sehol. Teljesen normális lánynak tartom magam, nem mondom azt, hogy házasságig nem fogok szexelni, csak egyszerűen 2 hónap után még nem. Pedig nem is ezekre a bunkó rosszfiúkra bukom, hanem mind a kettő értelmes, egyetemista volt, vagyis értelmesnek és megértőnek gondoltam őket, de ezek után már vannak kételyeim...

2016. máj. 20. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért két fiú még nem mindenki. Egyébként én tisztellek, hogy nem dobod oda magad 2 perc után, mint egy rongyot. Jól csinálod, mert ezek a fiúk úgy is kihasználtak volna. 20/f
2016. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy évet is kibirnák, de ha nagy a vágy mer nem😊
2016. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekik az volt. Velük hozott össze a sors, de ebből a 2 emberből azért ne vonj le messzemenő következtetéseket. Nem hinném, hogy ez a jellemző. Szóval fel a fejjel és ne félj, remélhetőleg találsz egy számodra megfelelő srácot is.
2016. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ha szeretek valakit, várok, amíg ő szeretné.

20/f

2016. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyere hozzám, én tudok várni többet. <3 14F
2016. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Az lett volna a probléma, ha 1-2 hónap múlva már lefeküdtél volna velük.

Normális srácok nem akadnak ki emiatt.

2016. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 András955 ***** válasza:
100%
Látom, hogy már nem én vagyok az első húsz éves srác aki ír ide :D de én is csak dicsérni tudom a hozzáállásodat! Amugy az én barátnőm is pont ilyen tapasztalatokról számolt be mint te, azt mesélte hogy előttem nem nagyon alakultak ki komoly kapcsolatai, mivel amikor a srácok rájöttek hogy nem elég egy két randi a szexhez, akkor utána hamar lekoptak. Tehát neki is több ilyen tapasztalata volt, de azert reménykedem benne hogy nem ez az általános. És hogy te is meg ismersz hamarosan egy rendes srácot aki nem csak megfektetni szeretne :)
2016. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem-nem probléma, ez a kanoknál okozhat bajt, akik játszanak veled és csak 1 menetre kellenél nekik :/. Szóval jobban tetted, hogy nem feküdtél le velük, majd ha eljön az ideje, akkor megteszed egy olyan fiúval, aki kiérdemli a bizalmadat és a szeretetedet.. :)

17F

2016. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1) aki egyetemista, az attól még egyáltalán nem értelmes.

2) Én úgy vagyok vele, hogy fél évet is várhat simán, ez nem murrica, hogy egy hét utána már orgiázunk, egy év utána meg már kvázi kötelező megkérni a kezét...

3) Szerintem neked csak jó, ha mihamarabb kiderül, milyen elmebetegekre pazarolnád az időd. :)

2016. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!