Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül érzem magamat, van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magamat, van még olyan, aki hasonlóan érzi magát?

Figyelt kérdés
Most a fiatalabbakhoz szólnék. Érdekelnek fiúk/lányok egyaránt.

2016. máj. 21. 00:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
Útólsóval nem értek nagyon egyet.. egyszer eltűnnek a barátok, a család, a szülők. Örökké nem lehet egyedül lenni.
2016. máj. 22. 00:06
 42/76 anonim ***** válasza:

Ezzel egyet értek kérdező csak tudod lassan nem érdemes ismerkedni mert ha a sima átlagos, kicsit talán romantikusabb srác vagy a kutyát nem érdekled... Ez van...

38-as voltam.

2016. máj. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:

Volt már kapcsolatom, nem kell mondanod, hogy milyenek a lányok. :) De én nem fogok azért gyűlölködni.

Nekem eddig 1 év volt a leghosszabb kapcsolatom, azt hittem hogy szeret, ragaszkodik, aztán simán elment mással. Mert neki ez kellett.

2016. máj. 22. 00:19
 44/76 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha valakinek 17-18 éves koráig nem volt párkapcsolata vagy barátai akkor annak már meg kell húzni a magát,mert oka van amiért nem volt valamelyik.

Különben ha mégis szerez,ez a rossz ok majd később csinál bajt.

2016. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:

Kedves 38-as nem szeretnék kötekedni vagy elleségeskedni semmiféle képen de kondi? futás? akármilyen sport? zene? stb.?

lehet én tévedek de vannak rá módok amikkel ki lehet tűnni a tömegből tűnni, akár a motorod :D

+ ugye vannak olyan lányok is akik kicsit kevésbé szépek, kicsit unalmasabbak, kicsit ezebbek, azobbak, lehet hogy az ilyen fajtáknak meg pont egy olyan srác kell mint te :D


UI MINDENKINEK: Soha ne add fel

2016. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:

#44 és vagyok.


Én 19 vagyok és én is lemondtam már ezekről.

2016. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
100%
megis miert lenne baj, ha valaki 17-18 eves koraig nem jart senkivel? mi abban az elitelendo, ha nem dobja oda magat rogton az elso jott-mentnek? vagy teszem azt pl vallasos? gondolom azokkal bezzeg nincs problemad, akik mar tizennegy evesen nemi eletet elnek....
2016. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
45: Pont annyira vagyok formában amennyire akarok, kigyúrni nem akarom magam az nem én lennék... meg akkor pont két méret közé esnék a bőrruhát terén :D
2016. máj. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

Bocsi *bőrruhák...


47-es jól fogalmaz egyébként!

2016. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:
Nyugi van srácok, nem veszekedni kell itt :D Nyugszik a kutyus. :)
2016. máj. 22. 00:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!