Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon vagy a Tinderen lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon vagy a Tinderen lehet párt találni? Vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Próbálkozom még az anotalk-on, de hát aki ismeri azt az oldalt, tudja, hogy elég tré. 😁

Badoo vagy a Tinder használható? Vagy azok is ilyem trék? Esetleg hasonló ismerkedős oldalak?



2016. máj. 23. 19:51
1 2
 11/17 Emberek ***** válasza:

Én Tinderen találtam most valakit, éppen alakulóban vannak a dolgok, hát reménykedem :)

19/f

2016. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
de élőben miért nem mertek odamenni srácok?
2016. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

- Mindenhol csak azt olvasni, hogy az utcán random nehogy meg merjünk szólítani egy nőt, mert hát hurr durr

- Nem mindenki jár szórakozóhelyre

- Nem mindenkinek megy jól a leszólítás, van, aki írásban könnyebben kommunikál

- Az élőbeli elutasítás sokkal fájdalmasabb tud lenni

2016. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos... az élő elutasítás amiatt is kellemetlen mert mikor mondják hogy "NEM" akkor az nem, és vágsz kb. egy fejet, aztán hátat fordítasz az embernek és elindulsz az ellentétes irányba, a fejed olyan gondolatokkal tele hogy "dögöljön meg az összes nő ahol van".


Ellenben írásban - amikor ráírsz kiszemeltedre - és egy olyan kérdés után hogy szia, volna kedved komolyabban ismerkedni? - a válasz nem, akkor mondasz valamit hogy jó, oké, további szép napot és már 1 másodperc múlva pörgeted a keresőt és leköti a figyelmed.


Én tán 1 hónapja vagyok fent badoo-n először, 3 vagy 4 lány bejelölt h tetszek nekik, fele cigány, másik fele meg bejelölés ellenére se válaszolt a visszajelzésemre... :D


26F

2016. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Elbaszott a gondolkodásotok, de szerencsére ezért lesz élőben sokkal több esélyem. :D Konkurencia kb nem létezik.
2016. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Badoo, hát egy hónapja használom rendszeresen de eddig egy visszajelölés volt, viszont a levelem szerintem sose ment el.

Nem írják , de biztos, hogy csak előfizetve megy el az üzenet... Ráadásul nem lehet távolságot szűrni ezért még sokkal szarabb mint a Tinder vagy a Happn...

2016. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én próbáltam ismerkedni tinderen, de az a baj, hogy vagy messze laktak, vagy csak szexre vágytak akikkel párban álltam.vagy igazából nem is akartak komoly kapcsolatot és csak poénból voltak fent..

Én is azt mondom, hogy fiúk ha tetszik egy lány nyugodtan szólítsátok le:D

Nem mondom hogy minden lánynak tetszik, de van kivétel!:D

Tegyük fel a buszon vagytok ott a lány, próbáljatok a szemébe nézni és úgy is látszik, hogy ha felétek néz ő is többször akkor lehet bejösztök neki. Aztán ha úgy adódik üljetek le mellé. És mondjatok valami bókot, hogy " ne haragudj hogy ismeretlenul leszolitalak, de megkerdezhetem hogy egy ilyen szep lanynak mi a neve?"

:)

2017. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!