Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt, leírnék pár dolgot és mondjátok meg hogy szerintetek ez nagy elvárás lenne vagy sem. Nos kezdeném is. Legyen kedves,megértő,szép,legyen esze(minden értelemben,és ez alatt nem azt értem hogy "hányas tanuló") legyen jó ízlése minden téren,legyen életvidám,mosolygós,szeressen,legyen őszinte,legyen jó humora,legyen optimista,tisztességes,ne csaljon meg,ne cigizzen,ne igyon max csak ritkán, szeressen kipróbálni új dolgokat,el lehessen vele hülyülni,szeresse az állatokat,ne legyen flegma,ne legyen rasszista. Most leírok pár külső tulajdonságot. Legyen ápolt, 155-165cm kb, átlagos testalkat 45-50kg között. Bocsi a helyesírási hibákért lehet írtam pár hülyeséget :D Szerintetek vannak még ilyen lány(ok) ? (várom a válaszokat) Mellesleg 14 éves vagyok ha valakit érdekelne.

2016. máj. 24. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy 14 éves vagy, de azért köszi az infót.:))

15L

2016. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez gondolom senkit se érdekelt, azért leírtam mert csak :D nos?
2016. máj. 24. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek tök normális elvárások. :) És csomó ilyen lány van csak keresni kell. :3
2016. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hahah csak nem valami Barbiera vagysz ?! 😂

Ez vica-versa mukodne? Te is hasonlo tipuso jokepu fiatalember vagy?

A szerelem vak! Mindenkinek van egy ideallja, de hibatlan ember nincs. Minden kislanyban talalni fogsz egy olyan hibat amit itt felsoroltal.

Mert lehet almaid hercegnoje nem eppen 45-50 kilos hanem 60-65.... Vagy eppen pesszimista..., vagy lehet eppen olyan hulye mint a tök....

Ne azt keresd ami vonz. Hanem probalj meg atlatni ezeken.

Mert lehetseges hogy ezeknek a tulajdonsagoknak a fele nemfog megeggyezni majd azzal a novel akivel leéled az eleted.

2016. máj. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha az ilyen tulajdonságú lány csak 140 cm? Vagy 65 kg? Kicsit felszínes vagy.
2016. máj. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 éves, még azt se tudja mit akar! A testalkatot, magasságot most hagyjuk. Sajnos kevés ilyen lány van. Az én példámból kiindulva: keresd azt a lányt, akivel hasonlóak vagytok, "megértitek" egymást, egymás személyiségét, etc... Nehéz lesz, az biztos. Sok sikert.
2016. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is normálisak, de persze mindenkiben fogsz valami hibát találni. Ha viszont tényleg találtál valakit aki szerinted a megfelelő, akkor a kis hibáit ne benne keresd hanem te probalj alkalmazkodni hozzá.
2016. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!