Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy keltse fel egy csendesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltse fel egy csendesebb fiú a lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, de nem nagyon tudok/nem venné jól ki magát ha csak úgy odamennék hozzá beszélgetni, mert nálunk nem így alakult ki az oztályközösség (de ez majd valószínüleg megváltozik). Az egyik haverom modta nekem, hogy azt mondták (közölük az is akiről szó van) neki a lányok, hogy sokkal jobb lenne, ha többet beszélgetnék velük, de ahogy modtam ez nem így alakult ki. Szóval szerintem én nem vagyok egy rondaság (és eléggé ki vagyok gyúrva :D) úgyhogy van rá esély. Köszi, hogy végigolvastad!

16/F



2016. máj. 28. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
modelltanfolyamon is vannak csontváz csajok,de ők se csúnyák
2016. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sztem menj oda hozza és kerdezd meg pl hogy mi volt a hazi és már is dumáltok aztám mond hogy nem érted és magyarázza el de közbe próbálj meg vele másról is beszélni nálunk a fiuk igy csinálják és működik és az sem hátrány ha ki vagy gyurva és nem vagy egy okádék sok sikert
2016. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van rá esély, akkor ne félj beszélgetni
2016. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!