Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azert nem talalok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azert nem talalok baratnot, mert "nagyok" az elvarasaim?

Figyelt kérdés

Legyen felenk megis vagany.

Szeresse az allatokat.

Ne legyen bekepzelt

Es legyen aranyos.

Kulsore legyen normalis teste tehat legalabb annyit varok el mint magamnal, hogy valamennyit foglalkozzon azert magaval... arcra festheti magat de azert ne legyen annyi alapozo rajta h ramis atkerul... :)

Sajnos valahogy mindig az ellenkezok talalnak meg.. ezek a bekepzelt " plaza cicak" es hat veluk az agynal tovabb nem nagyon jutok.. :)


2016. máj. 30. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyok az elvárásaid egyáltalán nem! ;)

csak manapság azt tartják "menőnek" a lányok(én nem :D) hogy ki a szebb, ki tudja elvenni azt a pasit a másiktól... nah meg hogy "senki ne merjen hozzám érni mert elromlik a hajam/sminkem"... stb bolondságok... de abba nem gondolnak bele hogy pont nem az ilyen lányokat keresik :D


15/L

én meg ilyet keresnék fiúban, hasonló feltételekkel :/

2016. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek nem nagy elvárások.

Igazság szerintem az 5-ből 3 dolognak természetesnek kellene lennie....gondolok itt arra,hogy valaki ne legyen beképzelt, legyen aranyos, és szerintem az is alap dolog,hogy valaki legalább alap szinten igényes a külsejére.

A félénkség és a vagányság totál ellentéte egymásnak. Ez max. úgy jöhet létre,hogy azokkal félénk, akiket nem igazán ismer, de a hozzá közel állókkal viszont felszabadultabb.

A legtöbb lány pedig szereti az állatokat.

2016. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A felenk-vaganyt pontosan igy ertettem. :D lehet igazad van de valahogy en nem talalok ilyet mondjuk lehet rossz helyen keresem...:) gondolok itt rio meg ilyen szar helyeken ... :'D
2016. máj. 30. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Na egy két olyan plázacicát akkor passzolj már át nekem. :D
2016. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hidd el megunnad oket :) eloszor enis azokat szerettem de masra nem jok persze ha csak uriteni akarsz :D...
2016. máj. 30. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, mégsincs barátom :"D Mondjuk tény, hogy szeretek pár beteg dolgot >< 16/L
2016. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem nagy elvarasok, csupan egy "normalis" lanyt irtal le, de elismerem, nehez ilyet talalni. Egyebkent en is elgondolkodtam a minap, hogy nagyok-e az elvarasaim, mert 16 eves csaj letemre meg egy komoly kapcsolatom se volt. Nem vagyok emiatt ketsegbeesve, majd lesz, csak johetne mar na😏 azert nekunk, lanyoknak sincs olyan konnyu dolgunk veletek😂😂 ha egy pasi szereti az allatokat attol en is elolvadok, na meg minel fiusabb annal jobb😉 inkabb preferalom a videojatekos, sportot szereto, udvarias sracokat, mint a hajukat ketpercenkent beallito, shoppingolni jaro pawa kisfiukat..
2016. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolso figyelj ez 2 elu... :D en pl. Boxolok mar kiskorom ota van par tetkom szepen kidolgoztam a testem es van egy pici jorkym akit imadok :D... de megis imadom a hajam... pwrsze azert nem ugy mint egy sepru de enis elbaszok vele vagy 10percet.. :D
2016. máj. 30. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Fontos is a megjelenés de ez akkor is csak 10 perc nem fél óra! És a kutyával sincs semmi gond a kutxa-pasi viszony(hogy a fiúknak milyen kutya kellene) csak blabla ;)
2016. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, felreertettel, az hogy reggel 10 percet raszan valaki a hajara, egyaltalan nem zavar, de azert ha ketpercenkent be kell allitani, es tobbet nezi magat a tukorben az illeto mint en, az engem annyira nem vonz..
2016. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!