Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejönnek egy "nyomi" csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönnek egy "nyomi" csaj?

Figyelt kérdés
A nyomi szót arra értem,hogy mások folyamatosan nyominak hívnak,mivel nem járok el bulizni,bagózni se bagóztam még sosem. Itthon ülős vagyok legtöbbször persze azért járok el kikapcsolódni,de ritkán.Sokszor bántanak ezek miatt,inkább olvasok minthogy buliba járjak.Na meg a betegségeim miatt nem tartom magam értékes embernek. Tudom,hogy ennyiből nem lehet megismerni akit érdekel még valami kérdezzen bártan.(:

2016. jún. 3. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Azok nem hátrányok. Milyen betegségek? Akér privátban is leírhatod...de azokat jó lenne tudni.
2016. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam és mégis volt párkapcsolatom :)


nem ismerem a betegségedet, de legyél azért nyitott és hidd el magadról h értékes vagy, minden ember az, ne görcsölj rá a dologra mert befeszülsz és egy feszkós ember közelében nem szeretnek lenni

2016. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondják hogy hüje vok mer velem a komoly bezséd is hüjeség xD
2016. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nyominak hívnak,mivel nem járok el bulizni,bagózni se bagóztam még sosem"


Ettől biztosan nem vagy nyomi. Sőt.

2016. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firedoom ***** válasza:

A lenyeg pont kimaradt: milyen betegseg?

Es ha ezt hivjak nyominak akkor legyen minden lany ilyen!

2016. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod rám írhatsz és beszélgethetünk. szívesen meghallgatlak, és meg tudom mondani mi is baj a lelked mélyén, mert ez csak egyszerű önbizalomhiány a zárkózottságod miatt.
2016. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rám is írhatsz ha szeretnél :) 28L
2016. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!