Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az idősebb, okos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb, okos, érett pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, lány. Észrevettem, hogy azok a pasik jönnek be nekem akik akár 8-9-10 évvel is idősebbek nálam. Akik okosak és egyetemi/főiskolai hallgatók vagy azok voltak. Ezek persze elérhetetlennek bizonyulnak nekem de mégis hozzájuk vonzódom. A korombeli fiúk hozzáállása és éretlensége valahogy taszító az én szememben.. Szeretnék már párkapcsolatot de ha folyton az "elérhetetlen" pasik jönnek nálam számításba akkor nem tudom mihez kezdjek. Örülnék valaki tapasztalatának vagy véleményének a témával kapcsolatban. :-)

2016. jún. 6. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Jó dolog is tud lenni,ha az idősebb pasik jönnek be. A mai 16 évesek általában csak kalandokat akarnak és ennyi. Neked meg ez nem jön be! Teljesen egyet értek veled!
2016. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te rosszabb vagy mint Liptai Klaudia
2016. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem használd ki az egyéjszakás kalandok örömét amíg tudod...később bánni fogod, hogy nem tetted, amikor épp egy ilyen "érett" pasival leszel komoly kapcsolatban...

24/f

2016. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Diplomás vagyok. Írj
2016. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az okosság és az intelligencia nem ugyanaz...... Nem csak főiskolások vagy egyetemisták lehetnek intelligensek.

Az intelligencia nem köthető ilyen szigorúan korhoz sem.

Én "csak" 21 éves vagyok, de be tudnám neked bizonyítani,hogy ilyen korban és felsőfokú végzettség nélkül is lehet valaki intelligens.

Te még fiatal vagy az általad említett korosztályhoz.

Kíváncsi lennék, mennyire vagy intelligens, mert a korodbeli lányok 90%-a azt állítja, a koránál érettebb. Ami persze közel sem igaz......

2016. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo megtudlak erteni en fiu vagyok de nalam fiatalabb lany nem johet szoba :D
2016. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet hogy az idősebbek között több az intelligens, komolyabb gondolkodású. De nem minden az aminek látszik. Azért mert valaki elvégzett 2-3 egyetemet és karrierje, pénze is van, attól függetlenül lelkileg lehet hogy egy nagy 0

A lelki érettséget pedig nem igazán az évszámok határozzák meg. Persze aki idősebb annak több tapasztalata van, de azt ne hidd hogy aki idősebb az mindig értelmesebb is. Az ész az nem jár automatikusan a korral. Az egyetemen is elképzelhetetlenül sok a hülye, majd megtapasztalod :D

2016. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-) Segítenek észrevenni az elképzelésemben a hiányosságokat.. :) és nem, nem tartom magam "okosabbnak" a korosztályomtól. Esetleg visszahúzódóbbnak.. :-) Gondolom aki ezt állítja magáról (kortól függetlenül) az már ezzel eleve elárulja, hogy nem az.
2016. jún. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!