Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy Cuki?

Figyelt kérdés
Nagyon pirulós vagyok,eltudok pirulni annyira mint egy paradicsom. Bújós természettel áldott,meg a sors szeretem ölelgetni az embereket hozzábújni szégyellősen a szerettemhez.Legtöbbször,Disney mesehősös ruhát veszek fel,persze nem csak ilyen cuccokból áll a ruhatáram. Szabadidőmben, legjobban mesét nézni szeretek.Nem szeretek,az érzéseimről beszélni,ha valaki fontos számomra azzal írásba tudatom,persze ha kell akkor belemondom a szemébe, félénken.Szeretek nagyon,plüssökkel aludni megnyugvást jelentenek számomra.Tudom,hogy kissé, gyerekes vagyok sokan kinevetnek a természetem miatt. Meg kéne,hogy változzak?

2016. jún. 7. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Legyél olyan ahogy jól érzed magad.(mert ez az amikor önmagad vagy) Az hogy ez másokat zavar-e ne foglalkozz vele, az az ő bajuk-gondjuk. Igazából ez idővel fog változni is, én is sokáig néztem mesét fiúként, de egy viszonylag érett férfi lett belőlem(legalábbis szerintem:D) Amúgy hány éves vagy?


20/f

2016. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! *.*. Én a kispárnámmal alszom mindig :D.. Ne változz meg!! Azért, mert talán összefutunk az utcán egyszer, úgyanis nekem az aranyos lányok tetszenek csak :)

17F

2016. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cuki
2016. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Hááát szerintem azért ne vidd túlzásba:) Én is van amikor mickey egeres pólóban járok, de azért minden nap(vagy másnap) kissé talán túlzás lenne:) Amúgy saját tapasztalat, hogy a fiúknak bejönnek az ilyen lányok:D /L
2016. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cuki. :)
2016. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 es ez meg nem gyerekes.


Kerdezo kis ari cukkancs vagy :) 19/f

2016. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos szerintem. 14/f
2016. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem picit cink ha mondjuk egy 16-17 éves lány mesehősös pólókban járkál, de ez csak az én véleményem...
2016. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!