Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon arrogáns vagyok viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon arrogáns vagyok viszont helyes, lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokak szerint bunkó, arrogáns, szarkasztikus, beképzelt, nagyképű ember vagyok viszont nagyon Sportos és izmos vagyok, azért így lehet csajom, nem?
2016. jún. 7. 21:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk csak a bénák tartanak arrogánsnak alapból szeretnek az emberek (350 likeos profil)
2016. jún. 7. 21:50
 2/14 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés,szia
2016. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Csajod lehet de f@.zod nőni nem fog már.
2016. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jaja egy provokalni akaro kamu kerdes :D


De amugy a csajoknak ez jon be ugyis szoval egy raklapnyid lehet

De elotte gyurd ki magad :D mert azzal hogy itt trollkodsz nem leszel elorebb :D

2016. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu az kérdés, akkor igazuk van. Tényleg beképzelt van. És igen, biztos lehet csajod ha nem vagy ronda. Attól hogy izmos vagy, az arcod nem változik.
2016. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

igen, egy sor csajt nyomoríthatsz meg az arroanciáddal, akik aztán előbb-utóbb észbekapnak és lelépnek, aztán pedig életük végéig úgy gondolnak majd rád, mint a legnagyobb tévedésükre.


talán inkább magadba szállhatnál kicsit, és felnőhetnél, tudod, a külső nem minden, és ha neked most is csak ennyid van, 20 év múlva semmid sem marad.

2016. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy kamu kérdés, vannak ilyen s_ggfejek sajnos
2016. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdemes lenne leszögezni pár dolgot...

1. Nem kamu a kérdés, tudom magamról, hogy a belsőmmel van némi hiba, de nekem megadatott, hogy jobban nézzek ki a többieknél

2. Egy Sportos testben komoly munka van

3. Ilyenkor bezzeg nincs légy önmagad ne törődj másokkal...

2016. jún. 7. 21:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Takarodj aludni
2016. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is edzek, izmos vagyok. Pontosan tudom mennyi munka van egy jó külsőbe. De "nekem meg adatott hogy jobban nézek ki másoknál"... neked nem kis gond van a belsőddel. Egy kis elszántsággal nagyon sokan lehetnek izmosak. Sokan egyébként csak azt gondolják hogy milyen jól néznek ki, közben a lányok rájuk se néznek, mert amúgy nyomorékok. Veled nem így van véletlen? Lehet, mert nem kérdezted volna meg. Valószínűleg nem kaptál még lányoktól visszaigazolást arra hogy jól néznél ki. Szóval inkább leszállnék a földre, mert kitudja mások hogy látnak.
2016. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!