Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert van az, hogy nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy nem akar talalkozni velem es nem jegyez meg semmit amit mondok?

Figyelt kérdés
Nem dobja fel sosem a talalkozas lehetoseget, tudja mikor meddig dolgozok de sosem lep meg azzal hogy megjelenik, kepes lemondani azert mert masnap koran kel, szerintem ez a spontaneitasba es egy kis "fontos vagy szamomra" kimutatasba beleferne alkalmankent. Es barmit mondok neki amit meg kene jegyeznie vagy az o erdeke is lenne vegulis, azt sem jegyzi meg, rakerdezek egy korabban elhangzott infora amit tudnia kene, es fogalma sincs arrol hogy mirol beszelek. Mitol lehetnek ezek? Es mit tehetnek en ezellen? L/19
2016. máj. 18. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, ez ellen nincs mit tenni.
2016. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg így van. Nem vagy neki elég fontos, hogy akár kisebb áldozatokat hozzon érted.

Az viszont egy érdekes dolog, hogy a számára is fontos dolgokat elfelejti mert te mondod. Nem figyel rád

Nem tudom, hol tart a kapcsolatotok, de szerintem te sem szeretnél tönkremenni, és elveszíteni az önbecsülésedet egy gyökér miatt. Hagyd ott

Vagy próbálj meg beszélni vele, már ha képes lesz rád figyelni

2016. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!