Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen reménytelennek érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelennek érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most ez hisztinek fog hangzani, de előre leszögezem, hogy nem az. Csak annyira zavaró, hogy a legtöbb lány (tisztelet a kivételnek) olyan éretlen.. Szüleim mindig azzal jönnek, hogy miért nincs barátnőm. Nos, azért mert ha volt is, akkor módszeresen átvágott. Nagyon nehezen tudok megbízni akárkiben is ezek után.

Nem tudom, hogy az én elvárásaim magasak-e, de nekem egy olyan barátnő kéne, aki nem megy mindig megállás nélkül bulizni (én speciel egyáltalán nem megyek), nem részegedik le folyamatosan, nem cigizik megállás nélkül (ha néha-néha rágyújt az nem zavar). A legfőbb tulajdonságok amiket egy lányban mindig is kerestem azok, hogy legyen normális, művelt, kedves, vicces és tudjunk komoly dolgokról is beszélni.

Eddig sajnos nem sűrűn találkoztam ilyennel. Lehet soha nem is fogok, de nem fogok olyannal összejönni, akiben nem találom meg ezeket a tulajdonságokat, csak azért, hogy legyen valakim.

Sokan mondják, hogy az is különlegessé tesz, hogy török vagyok (már Magyarországon születtem amúgy) és ez több esélyt is adna nekem. A gond csak az, hogy az emberek nagyon előítéletesek a törökökkel meg amúgy is a külföldiekkel szemben. Úgyhogy szerintem ez nem több esélyt ad, hanem inkább rontja az esélyeimet.

Sok barátom azt gondolja rólam, hogy semmi gond nincs velem, nagyon jó személyiségem van és mindig bíztatnak. De sajnos nagyon elment az önbizalmam. Ráadásul (szerintem) olyan hű de jóképű sem vagyok.

Szóval igen, már kezdem azt gondolni, hogy velem van baj..


(17 éves fiú vagyok)


2016. jún. 20. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Most mégis mit vársz?Milyen választ vársz erre a kérdésre?Mit tegyél?Keress tovább,aztán majd biztos találsz valakit,akit szerethetsz.Plusz jól jönne némi önbizalom.Erre nagyon mást nem tudok mondani.Ha nem hisziből írtad ki a kérdést,akkor miért?
2016. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányok mindenhol vannak! Keress tovább!
2016. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen!!!.....csak akarni kell
2016. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!