Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha egyszer...

Mit tehetnék, ha egyszer teljesen el vagyok keseredve és már semmilyen kiutat nem látok? 18/L Reménytelennek érzem magam.

Figyelt kérdés

Aki veszi a fáradtságot és elolvassa annak nagyon szépen köszönöm!

Úgy érzem reménytelen a helyzet, mindenféle "baj" megtalál engem. Kezdem is.

Szóval a hajam az katasztrófális állapotban van, száraz,töredezett és semmi nem jó rá. Pontosabban amit használok az egy napig jó utána semmit nem ér, ráadásul hajmosás utána két napra rá már megint zsíros lesz a hajam.A fejbőröm viszket, lerakódott bőr vagy mi van rajta de aztnem tudom, hogy mit kezdhetnék vele, általában ott szokott viszketni is. Szemüveges vagyok ami eleve ront a helyzeten, az arcom pattanásos , amit nagyjából tudok korrigálni de mégis.Aztán két oldalt a fülem előtt olyan a bőr mintha ott is rétegekben lerakódott volna és hiába sikálom mint állat. A fülem is olyan mintha ott is lerakódás lenne, már gondoltam arra is mi van ha ekcémás. Aztán smink terén se állok jól, mondhatnám hogy még "szűz" vagyok a témában.

Az alakom az mindig is probléma volt, és most jövetnek a szövegek hogy így ne egyél meg úgy fogyókúrázz...meg tegyél ellene...igen csak ha sok minden összejön az ember reménytelennek érzi az egészet. 18 éves lány vagyok 73,5 kg a súlyom.Ha hatvanra lemenne én lennék a világ legboldogabb ember. Tudom tenni kell érte na.

Aztán ott a testtartás ami szörnyű de annyira fáj a hátam ha kihúzom magam,nem bírom tartana csak max öt percig és ez a későbbiekben nagy fájdalmakat fog majd nekem okozni.

Ebben közrejátszik hogy lúdtalpas vagyok és gerincferdülésem van amit örököltem.

Ezen kívül nem tudom hogy miért de iszonyatosan szokott viszketni a fenekem és van amikor már véresre vakarom. A székelés is probléma mert mindenki normális esetben naponta jár wc-re én kb 3-4 naponta de van hogy több idő is eltelik de akkor mindig nagyon kell erőlködnöm.

Hát ez az én kis történetem aki elolvasta annak köszönöm szépen! A válaszokat is előre köszönöm!!



2014. aug. 2. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

- Korpás fejre Nizoral

- Pattanásos arcra bőrgyógyász

- Sminkelni meg lehet tanulni csak gyakorolni kell vagy sminkeltesd ki magad egy szakemberrel

- Lúdtaplra lúdtalpbetét

- Szorulásra pedig sok vizbevitel egy nap vagy lekvár evés

2014. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

viszketés miatt: székletvizsgálat nem ártana ill nőgyógyászati, nincs-e gombás/bakteriális fertőzésed


az összes többi problémádra nagyon egyszerű a megoldás: sport és kiegyensúlyozott étrend, sok folyadékkal


ettől fogyni is fogsz, javul a testtartásod, a bőröd állapotán is javítana (rendszeres kozmetikai kezelés is mellesleg), ráadásul a normális étrend a székletűritési problémákon is javítana, ill a hajad állapotán is


gerincferdülés és a rossz testtartás miatt a pilatest és a futást ajánlom (illetve először csak gyaloglást), futógép jobb lenne, mivel ott fix sebességgel tudsz menni

2014. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!