Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne nála esélyem úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne nála esélyem úgy, hogy nem vagyok annyira népszerű?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki nagyon népszerű és majdnem minden lány bele van zúgva, rá akarok írni, mindenki azt mondja hogy próbáljam meg de még mindig bennem van az, hogy nem ír vissza, elutasít, stb... + meg már tudja hogy tetszik nekem bár ez a sok lány mellett nem újdonság :D

2016. jún. 29. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdező neked is azt javasolnám ,hogy kérdés kiírása előtt nézd meg ,hogy van-e hasonló kérdés. De leírom 100x-ra is. Írjál rá. Nem veszíthetsz semmit.
2016. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyár van ember nem tudok vele találkozni
2016. jún. 29. 09:48
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi #2-es :)
2016. jún. 29. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nm. Ha kell még valami írj privátban.
2016. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Juujjj töröltetted a válaszom?

Rátapintottam a lényegre mi?

Sorszámot húztál?

2016. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!