Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas, vékony srácként van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony srácként van valamennyi esélyem arra, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Elég fátlásos vagyok a testalkatom miatt, így barátnőm sincs. Lányok véleményére vagyok inkább kiváncsi.

2016. júl. 4. 22:36
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
A belső számít igazán.
2016. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!
2016. júl. 4. 22:59
 13/31 anonim válasza:
A belső számít igazán.
2016. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nekem az ideálom a magas vékony srác, igen abban is van szép, és nem vagyok egyedül a véleményemmel. ;)

Gátlásos vagy, ez tuti, mert bebeszélted magadnak, hogy a lányoknak ez nem tetszik. Ezt te beszélted be magadnak, tehát magaddal kell rendezned! Tetszenek a magas vékony srácok, de ha győzködnöm kéne arról a páromat, hogy magasan és vékonyan is menő, nem biztos hogy vele lennék...

Ha nem tudod így elfogadni magad, akkor láss neki eddzeni, de ne a lányok miatt, hanem magad miatt. A páromnak az orvos mondta, hogy sportoljon, erősítsen, mert a tüdejével gondok lesznek. Szálkásabb is lett, így is tetszik, de nem ezért kezdtem el vele járni.

Szóval te legyél rendbe magaddal és akkor akármilyen testalkatú lehetsz, lesz bőven barátnő jelölted.

2016. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
legyél fél tonnás szexi csődör akit mindenkit elcsábít szexi hájrázással :)
2016. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a magas, vékony fiúk tetszenek és gondolom ezzel sokan mások is így vannak, szóval nem igazán értem a problémád..:'D
2016. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Mondasz kg meg cm- t?
2016. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
195cm és 78kg.
2016. júl. 4. 23:30
 19/31 A kérdező kommentje:
Lányok véleménye főleg érdekel.
2016. júl. 4. 23:38
 20/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen jó. Egyszer volt barátom, ő 185 cm körül volt 54 kilóval asszem. :D

Ahh, de imádom a magas fiúkat.

A kigyúrtakat meg pl. nem túlzottan, de inkább az, mint hogy hájas legyen.

2016. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!