Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki felhomályosítana azzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

October15 kérdése:

Valaki felhomályosítana azzal kapcsolatban, hogy mégis mi a jó a kislányokban? :D

Figyelt kérdés

De most komolyan gyerekek.. akármikor feljövök 5 kérdésből egy biztos arról szól, hogy 12-13 éves lányokat akar valaki megfektetni.. Persze lehet kamuzni, hogy ááh nem is mert ők majd várnak 4 évet meg nem is feküdnek le csak ruha nélkül tapizza..:D aha én meg Saitama-sensei eltitkolt gyereke vagyok. :D [Mert amúgy kislányokat meztelenül tapizni totál kóser.. XD Jah nem..]


És nem arról van szó, hogy 14 éves fiúk hanem alsó hangon 16-17, ha meg hozzá vesszük, azokat a kérdéseket, hogy "Mit akar tőlem?" [Mert ugye a kérdés KÉRDÉS részébe marha nehéz leírni, hogy miről is fog szólni a kérdés.. :D] akkor kapásból ott tartunk, hogy 17-27 éves csókák akarnak "valamit" egy 12-14 éves kislánytól..


Az érzés mikor 24 évesen rákezdhetsz a "bezzeg az én időmben!" szövegre..felbecsülhetetlen.


2016. júl. 12. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Óktííí ezt senki sem tudja.:O

Vagy csak én nem tudom, de nagyon.:D

2016. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó-jó de ha te gerjednél a kislányokra az egészen más okból lenne fura.. XD
2016. júl. 12. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg az én időmben...
2016. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kislányokhoz öreg vagyok Óktííí.:$

Ma is olyat dolgoztam, hogyha egy kislánynak elmondanám hatszor-hétszer, akkor se értené.:O

2016. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem csak egyszer mondták el.:D
2016. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyári munka.. :D Most mondanám, hogy felnőtt vagy de mindketten tudjuk, hogy az még doszta odébb van. :D [Vagy én keverlek valakivel.. bár ez az Oktiiizás eléggé gáz ahhoz, hogy megjegyezzem.. XD]
2016. júl. 12. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért buknak a pisisekre, mert irányíthatóak, könnyen lefektethetőek, ártatlanok, érintetlenek, végre melletük férfiaknak érezhetik magukat. Többnyire az olyan férfiak vonzódnak gyerekekhez akik a saját korosztályukkal szemben sikereltelenek.
2016. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez totál egyértelmű, már megénekeltem itt párszor..:D De lássuk be én abban reménykedtem, hogy az egyik jövendőbeli elítélt majd jól megmondja a frankót arról, hogy igen is lehet komolyan venni egy 13 évest 24 éves fejjel... XD
2016. júl. 12. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Saitama gyereke?? 😱😱
2016. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egy 20-27 éves a 12-14 éves lányokra bukik, ott már rég baj van. Mondjuk jogilag ott is, ha egy 18 év feletti egy 14 év alattira is. Az már pedofília.


Persze megint más kérdés, hogy igen sokszor nem lehet tudni, ki hány éves. Volt egy lány a városban, iszonyat jó alkattal rendelkezett, 15 évesen vagy 20-22 évesnek nézte mindenki, szegény nem győzte elutasítani a pasikat, amikor meg elárulta a valós korát, senki nem akart hinni neki. De olyanra is akadt példa, hogy egy buliban odajött hozzám egy lány, kajakra azt hittem, 16 és mivel én vagyok 28, hát már kezdtem magamban fogalmazni, hogy bocsi, de hozzám már túl fiatal... ám ekkor derült ki, hogy 24 éves :-)

2016. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!