Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó, kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, kicsit magának való fiú aki nem szeret se bulizni, se kimozdulni az hogyan találhatna magának barátnőt? többi lent: (trollok kíméljenek ha lehet)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de nem tartom magam "átlagos" fiúnak.

Nem járok bulizni szinte egyáltalán, nincs sok barátom, nem szeretem az embereket, nem megy az ismerkedés.

Külsőleg nem tartom magam különösebben csúnyának, 183 centi magas vagyok és viszonylag vékony. (semmi ecsethaj vagy ilyesmi)

Nem szeretek kimozdulni itthonról csak ha muszáj.

Kicsit magányosnak érzem magam :/

Hogyan tudnék így barátnőt találni ?

Van esetleg olyan aki hasonló helyzetben van ?



2016. júl. 17. 21:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha nem idegenkedsz a neten való ismerkedèstől,akkor próbàlkozz ott.De néha ki kell lépnünk a konfortzónànkból,ha ismerkedni akarunk...
2016. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással sehogy... ahhoz közösségbe kéne jàrni,barátkozni.
2016. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Megértelek, néha nekem sincs kedvem kimozdulni. De szerintem keress egy hobbit, ahol új embereket ismerhetsz meg.

Ha beszélgetni szeretnél, írj, ha gondolod.

2016. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Igen van más is ezzel így, pl én, csak én lány vagyok. :'D

De engem nem igazán érdekel, ha lesz valakim, akkor lesz, ha meg nem, így jártam...

2016. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mozdulsz ki,akkor nem is lesz soha.

A bulizast sem kell elitelni,nemcsak a kocsmaban hanyasig pialas meg a discoba menes a buli,hanem egy koncert,vagy akar igenyes borozas is annak szamit. Vagy menj el moziba,szinhazba,kavezni,akarmi. Ha csak otthon nezed a plafont,akkor soha nem lesz senki az eletedben.

2016. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne úgy próbáld meg a magányodat "elűzni", hogy barátnőt keresel magadnak. Sokkal célravezetőbb, hogyha van egy nagyon-nagyon jó barátod. Tudod...egy BEST.

Régebben én is nagyon magányosnak éreztem magam, de mióta ráakadtam a legjobb barátnőmre már nem olyan vészes.

Én régen a magányt úgy éreztem, hogy magányos vagyok mert nincs egy olyan barátnőm sem akiben tényleg megbízok és tényleg számíthatok. És magányos voltam mert nem volt barátom ("pasim"-csak ezt a szót nem szeretem) és nem tudtam senkit átölelni, ha szomorú voltam vagy fogni a kezét vagy csak úgy kifejezni a szeretettemet vagy nem is tudom...

De egy jó barát az nagyon fontos az ember életében és így már az első magányt nem érzem max a másodikat.

Tudom picikét furán fogalmaztam, de azért remélem, hogy értetted :)

Sok sikert a továbbiakban ;)

16/L

2016. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Próbálj meg a közvetlen környezetedben ismerkedni, beszélgess másokkal, akikkel eddig nem nagyon szoktál. Legyél kicsit nyitottabb az új dolgokra, és ha adódik egy lehetőség, használd ki.


Tudom, nehéz, hiszen én is egy kicsit aszociális lány vagyok, nem az a bulizós típus. Jobban szeretem a kisebb társaságokat és inkább a természetben töltöm fel magam.


De próbálkozni kell. Ha valamit igazán szeretnél, akkor tegyél érte, vedd észre a lehetőségeket és a megfelelő pillanatban lépj. A legrosszabb ami történhet, hogy tapasztalatot szerzel.


Ennyit tudok tanácsolni és remélem segítettem valamit. :)

2016. júl. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!