Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb fiúnak miért az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiúnak miért az ilyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
A legtöbb srácnak miért az agyonsminkelt, seggnadrágban mászkáló, és crop topot viselő "egyéniség" jön be? Tisztelet a kivételnek. És ha barátot szeretnék, akkor olvadjak be a tömegbe, vagy mi? Kösz, én ebből inkább nem kérek!

2016. júl. 27. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én inkább a szolid lányokat szeretem,de a suliban van egy olyan lány aki feszülős nadrágot hord és olyan pólót ami lóg a mellén és nagyok aranyos. *.*

Egy kis k**vaa

,de én nagyon szeretem és tetszik is. :D :)

17/f

2016. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És nagyon aranyos*
2016. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Mert ezek mindenüket kirakják! Es a mai "fiúk" csőgatyás ecset fejű fiúk szerint ez néz ki jól! Meg a mostani "divat" az hogy 30 kg legyen egy lány és abból a 30kg-ból 20kg smink
2016. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont ezek a lanyok tetszenek *_* 15/f
2016. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálam ne legyen nagyobb, ne legyen duci. A haj és a szem színe nálam mindegy. Ja és legyen normális/jó fej. :) 15/F
2016. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Firedoom ***** válasza:

Valahanyszor meglatok egy ilyen kerdest szinte mar szegyenlem magam xD amikor osztalytarsak mutogatjak, hogy "milyen egy bomba no" en szivgorcsoket kapok es szinte mar a halalomon vagyok. Bezzeg amikor en mutatok olyan stilust ami tetszik ok masznak a plafonra es a turmixgep legaljara kivannanak. Pedig a barati korombol nem nekem van a legfurcsabb izlesem. Bar ez szubjektiv xD

Elmeletileg minden ember egyeniseg es mindenkiben van valami ertek, meg a kerdesedben emlitett holgyemenyekben is, de a birka szellem, a megfelelni akaras kiolte az emberekbol. A legjobb amit tehetsz hogy megmaradsz onmagadnak! 19f

2016. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azért jó tudni, hogy léteznek még ilyen emberek.
2016. aug. 8. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!