Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk számotokra taszító...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk számotokra taszító hogyha egy lány vallásos? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
Nem régiben megismertem néhány fiút de amikor megtudták hogy vallásos vagyok egyből leléptek vagy soha többé vissza se irtak . Miért lehet ez??

2016. júl. 30. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
hány éves vagy?
2016. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
egyébként engem nem zavarna, mivel én is az vagyok
2016. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Szerintem nem :) vagyis őszintèn megmondva en nem vagyok vallásos es ha a csajt ez nem zavarja akkor engem sem zavar az hogy ő vallásos
2016. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 likebike ***** válasza:
94%
Engem nem taszít,én is az vagyok.
2016. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vallásos, de ha ezt képes tiszteletben tartani, és nem kezd el fikázni/téríteni, akkor nem zavar.
2016. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekel, ha a szexhez nem az lesz a kifogása, hogy "majd esküvő után" (mer azért valljuk be, a szex egy igen fontos eseménye egy párkapcsolatnak), illetve ha nem ráncigál templomba és nem játszik prófétát/hittérítőt, akkor nem zavarna.
2016. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem taszító, mert valamilyen szinten én is az vagyok, de ha a vallása miatt csak az esküvő után akarna szexelni, akkor emiatt nem adnám fel az igényeimet...
2016. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TriGhost válasza:
13%

Engem egyenesen vonz!! Jómagam is félig-meddig hitgyakorló vagyok.

Nem is bírnék olyan lánnyal együttlenni, aki nem vallásos, illetve aki nem vevő a vegetarianizmusra.

20/F

2016. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem érdekel, hogy vallásos. Ebből következőleg csak akkor taszító, ha rám akarja tukmálni a hülyeségeit.


Szóval ezt tartsd figyelembe, hogy senkit sem érdekel, kivéve ha kérdezik.

2016. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
nekem fontos, hogy a lány vallásos legyen, mert én is az vagyok, és komoly kapcsolatnál akadálynak tartom, ha ilyen kérdésben különbség van közöttünk.
2016. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!