Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért van az hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az hogy egy normális srácot aki szerelmes belétek fűvel-fával megcsaltok és átveritek, majd miután kiderül és összetört szívvel szakít veletek, elkezdtek azon siránkozni hogy titeket mindenki csak kihasznál és az összes pasi disznó?

Figyelt kérdés
Marhára érdekelne...

2016. aug. 8. 19:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%
Igen, általánosítás, de sajnos én is ezt látom. Ma a bunkó macsó barmok és a magamutogató kis csitrik korát éljük
2016. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%

Ne csodálkozzanak a lányok, hogy általánosítva lesznek, amíg olyan megnyilvánulások jönnek, mint az első válaszolóé... senki nem írta, hogy egytől egyig minden lány ilyen, de amíg többségben vannak a csitrik, addig a normálisak sem fognak esélyt és bizalmat kapni. Aki egyszer megégett, nem játszik újra a tűzzel.


Plusz ne felejtsük el, hogy a sokak által nagyra értékelt nagy dumás, piás, cigizős, "minden buliba mással vagyok" fiúk miatt pedig a lányok némelyike a fiúkat általánosítja, hogy mind ilyen. Pedig vannak rendes srácok is, ők kapnak esélyt? Nem. Pont azért nem, amiért a rendes lányok sem, mert senki nem akar újra bízni úgy, hogy a lelke mélyén azt érzi és gondolja, hogy újra pofára esik. Mindkét nemben ott van a tüske, és általánosít, ahogyan csak tud.


Ha a lányok általánosítanak, a fiúk is fognak, ez van. És nem minden általánosítás jogtalan.

2016. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%
Ejha :D legyél mágus ezt tudom csak javasolni :) velem is pont ugyan ez volt összetörtek azóta lesza.rorm az érzéseket.. max arra jó a mai lányok nagy része hogy kielégítsd a szükségleteidet :) nem kell tényleg többet bele látni.. komolyat meg nőktől akarj ne lányoktól ;)!
2016. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
24%
Minden lány, nő egy alattomos kolbászra éhes riherongy, akiknek a tüzes vasat kéne felnyomni egészen a gyomráig
2016. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%
Szegény 24 as téged nagyon megalázták.:D
2016. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
92%
Sose csalnám a barátomat !!! A világ legszemetebb dolga. Ha már nem szeretem, szakítok vele, de nem csalom meg!
2016. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Tanácstalan Lány ***** válasza:
90%
Sose csalnám meg a szerelmemet meg ha ideiglenes is az adott kapcsolat. Az ilyen csajok szerintem gázak mert sose tudják kihasználni azt ami éppen jó nekik de ha elveszitik azt a srácot akivel mindezt elkövették bűntudatuk lesz és akkor jön a minden férfi egy barom kategória. Viszont a hímnemű egyednek se kell olyan hamar ha ilyen történik visszafogadni a lányt had gondolkodjon magán és az erkölcsein. De szerintem se kell elvárni egy ilyen lánytól hogy hosszú kapcsolatban élj vele.
2016. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%

Engem meg az érdekelne, hogy a csalódott fiúk/férfiak miért tesznek fel ide ilyen kérdést, mikor választ úgysem fognak rá kapni, érthető módon.

-A fiúk akik válaszolnak, azok vagy nőgyűlölők, vagy reálisan állnak a dologhoz, és leírják, hogy ne általánosíts. Előbbiek elregélik a kudarcaikat, hogy egy lánynak sem kellenek/kellettek, de csak erre vagy arra, mert aztán kihasználta/megcsalta/stb. őket a lány, ebből pedig ez következik, hogy mind ku*va.

De az igazság az, hogy nem, ez egyáltalán nem így van. Hogy lehetne minden nőnemű ugyanolyan, de most komolyan?? Sehogy. Persze vannak sajátosságaink, de ez mindkét nemre érvényes (igen fiúk, Ti vagytok az a másik)! A pasik is át tudják ám csheszni a lányokat... és sok csaj állítja, hogy minden pasi egy szemét dög (ami ugyancsak badarság), mire nőutálók bizonygatják, hogy dehát ez nem igaz, mert nem mind. Szóval ők is tisztában vannak a kivételekkel, és ez ugyebár mindkét nemmel így van. Remélem érthető.:D

-És a másik lehetőség, mikor lányok válaszolnak, leírják, hogy ne általánosíts!

A kérdésedre válaszolva pedig, ezt nem nekünk kell tudni, kérdezd az exed.


Nem akarok amúgy senkit megbántani, akinek nem inge, ne vegye magára!:)

2016. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Szerintem az olyan lány aki minden héten mással kettyint,ne legyen kapcsolatban így mindenki jól jár nincs össze tört szív és minden happy :)))))Csak a legyet nehogy bekapjátok csajok !!!
2016. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Érdekes vélemények. Az ilyen lányokat el kell felejteni és nem törődni velük, vagy szétkürtölni róluk az igazságot. Az előbbi azt mutatja, hogy te magasabb intelligenciával bírsz.

A normális lányokat nehezebb megtalálni, nem biztos, hogy mindig a "legdögösebb/leghangosabb" csaj lesz az. Ez is kicsit általánosítás, de sok sikert kívánok ahhoz, hogy megtaláld azt akit keresel. Ne hagyd, hogy a múlt korlátozzon benne.

2017. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!