Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a probléma? Vagy csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma? Vagy csak a környezetem iylen?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően az a nálam idősebb lányok jönnek be (max. 1-2 év) és én sem a mai lányoknak jövök be hanem az idősebbeknek és ezzel semmi gond nincs minden jó lenne. DE ha én próbálkozok az idősebbeknél vagy valahogy odakerülünk mindig az van, hogy csak kavarni akarnak vagy csak szex. Én meg alapvetően nem arra megyek. Ha a korombelieket kérdezem ők meg inkább hosszútávra akartak. Én ezt komolyan nem értem, nem pont fordítva kellene legyen, vagy csak a környezetem iylen?

2016. aug. 9. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó álom.
2016. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ühm. Korod?
2016. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok :)
2016. aug. 9. 20:46
 4/5 DanSzti válasza:
Mennyivel idősebbek azok a nők akikkel ismerkedsz?
2016. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legtöbbjük 17-18 de volt 19 éves is :)
2016. aug. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!