Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljes kizáró ok egy komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes kizáró ok egy komoly párkapcsolatra az okos lányoknak, ha egy fiú nem tud nyelvet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy régen nagyom önbizalom hiányos voltam és rosszul láttam.


Angol órán mindig leghátulra ültettek és nem láttam a táblát,mert nm volt szemüvegem.


Otthon próbáltam tanulni,de nem nagyon ment.


Most is tanulgatom,de mivel diszlekxiás vagyok hamar elfelejtem.


Alapvetően értelmes vagyok és kedves,de nyelvet nem tudok.


Ez kizáró ok egy okos lánynál?


Mert az a baj szerintem mindenki butának hinne és nem látná mellettem biztos pontot vagy nagy eséllyel kimegy kulfoldre akivel éppen ismerkedem.


Én meg csak egy asztalos muhelyben fogom tengetni az életemet. :(


Én feltétlenül értelmes párt szeretnék,de így gondolom nem sok esélyem van.


Olyan kissebbségi komplexusom van. :(


(Ui.:Azért kérdezem ezt mert soha nem mertem ismerkedni.)

17/f


2016. júl. 13. 15:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A lényeg persze kimaradt.


*Az önbizalom hiány miatt nem mertem szólni hogy nem látom a táblán az óra anyagát.

2016. júl. 13. 15:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelemben egy kis nyelvbotlás megbocsátható bűn, Péter 1-1-12
2016. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, én például azért szeretem, ha a párom tud legalább egy idegen nyelvet, mert én a magyart beleértve négyet beszélek legalább közép szinten, de már lassan mindegyikből megvan az anyanyelvi diplómám, és emelett még tanulok kettőt kezdő szinten. 18/L
2016. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 Pont ezert érzem rosszul magam...

Én egy kis senki lennék melletted.

Akkor ne is nagyon számítsak szerelemre ezek szerint.

2016. júl. 13. 15:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem lennél senki mellettem, hiszen biztos van olyansmi, amiben te jó vagy és én nem. Nekem csak azért lenne jó, hogy tudjunk külföldre utazni, de azt is bevállalnám, hogy majd én megtanítalak, ha a párom lennél. Nyugi, ez nem valós hátrány, a bunkóság ennél elitélendőbb.

Kettes voltam.

2016. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam egyáltalán nem hátrány.😊😊

Bár én imádom a nyelveket, de attól még nem lenne az. Sőt ha ismernélek tuti segítenék angolban.😁😁

2016. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha valamit akarsz akkor ne add fel amíg össze nem jön. Bármilyen nehéznek is tűnik. Én is diszlexiás vagyok, de 2 nyelvet is tanulok magamtól és jól megy, csak nem könyvből kell tanulni, hanem úgy ahogy érted és szórakoztat. Film, képregények, játék.

Amúgy meg elég depisnek hangzol, a kizáró ok a lányoknál inkább ez lesz...

2016. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 2 nyelvet tanulok,mindkettőből dicséretes ötös vagyok,illetve magyarból is dicséretem van. Sokkal gyorsabban tanulok,mint az átlag ember,szóval neked a szöges ellentéted vagyok. Ettől függetlenül az legelhanyagolhatóbb,hogy beszélsz e idegen nyelvet.(Jelenleg egy asztalos srác szimpatikus,aki nemhogy idegen nyelven nem beszél,még helyesen írni sem tud.)

16/L

2016. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legfontosabb, hogy magyarul jól tudj.

Én csak alapfokon tudok angolul és németül, nem vagyok egy nyelvi géniusz. :D

Figyelj, szerintem ez egyáltalán nem meghatározó probléma.

L

2016. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok választ.

Hát nem tudom... még mindig kétségeim vannak.


Egyébként most vettem észre hogy a diszlexiához írtam még egy K betűt...

Bocsánat..tudom hogy nem így kell írni,de megnyomtam véletlen egy plusz betűt.)

2016. júl. 13. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!