Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy változzon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy változzon a helyzet? 19/f?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,lassan 19.

Sokat dolgozom,ebből kifolyólag nem nagyon van kedvem bulizni járni,nem is nagyon hívnak el.

Ebből következik hogy nem sikerült még elveszteni a szüszeségem,még csókolózásig sem jutottam el,barátnőm így valószínűleg nem lesz.


És ugye ezek okok miatt,nem is nagyon tudok beszélgetni lányokkal.


Szerintetek min változtassak?


Sportolok,és járok kondizni is,de ezek a dolgok gondolom nem érdekli a lányok 99%-át szóval a hobbijaimról sem tudnék beszélni velük.



2016. aug. 22. 01:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Most úgy őszintén kit érdekel,hogy mennyivel nyomosz fekeve,vagy,hogy mennyi gólt rúgtál a hétvégén.

Estleg mennyire fullos karaktered van diabloban,hányadik vagy MKX-ben a világranglistán

Szerintem senkit nem érdekel,így leírva nekem is zavaró,hogy ezeken kívűl nem tudok miről beszélni.

2016. aug. 27. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!