Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves vagyok (fiú) szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok (fiú) szűz vagyok és eddig még nemvolt soha barátnőm. Miért?

Figyelt kérdés
Nem azt akarom kérdezni, hogy ciki-e mert tudom h nem de akkor elkönyvelhetem magam csúnyának? Csókolóztam is már bulikba de csak olyan csajokkal akik szintén részegek voltak. Ez azt jelenti h csak részegen kellek mert ennyire nem vagyok vonzó? Tudom h gáz a kérdés de már nem bírom. Mindig egy barátnőröl álmodok de ha bárkihez odamegyek mindig visszautasítás lesz a vége.

2016. aug. 25. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Legyen önbizalmad, legyél magabiztos, sok visszautasítást fogsz kapni,de hidd el a sok erőfeszítés meghozza a gyümölcsét.:) Nyugi menni fog, sok sikert!:)
2016. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi a biztatást, aranyos vagy :) de már annyi csajhoz odamentem.. És vannak lány barátaim de egyik se gondolna soha vmi komolyabbat :(
2016. aug. 25. 21:44
 3/12 anonim válasza:
90%
2016. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi #3 legalább nemvagyok egyedül! :D
2016. aug. 25. 21:48
 5/12 A kérdező kommentje:
De tenyleg most gondoljatok bele. Az osztályomból is már kb minden fiúnak sikerült szereznie egy csajt a nyár alatt (ha hosszútávú ha nem) énmeg itt állok mint egy komplett bal*asz... hogy legyen így önbizalmam??!
2016. aug. 25. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem rossz dolog ez ;) még csak 16 éves vagy és ráérsz ... csak egy kis önbizalom kell és türelem :)
2016. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Most azzal sem lennél előrébb ha még fel tudnál mutatni egy két futó kalandot amikor vagy téged néztek teljesen hülyének vagy fordítva ...
2016. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De, mire legyen önbizalmam? Régen legalább még odamertem menni de ma már meg se próbálom mert tudom mi a vége.. Elkezdtem most 1honapja edzeni hátha majd az visszaadja de eddig ugyan olyan minden
2016. aug. 25. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Legyél igényes, legyen stílusod. Állj be a tükör elé, csak meg tudod mondani, hogy helyes-e az, aki visszanéz rád. Tehát ha véletlenül nem az, akkor egy jó stílus, frizura, illat, stb tudja ezt kompenzálni valamilyen szinten. (de az illaton belül nem arra gondoltam, hogy minden nap borogass magadra egy fél üveg kölnit. Hanem a lányok például nagyon szeretik az öblítő illatát, a legtöbb tusfürdő illatár stb.


Aztán egy fiún nagyon látszik, ha nincs megelégedve magával, és ez taszító. Észrevenni a testtartáson, a beszéd hangerején, és hangszínén stb.

A lányok számára vonzó az egészséges önbizalom.


Például egy beszari, önbizalom hiányos puhap... nem adja meg azt a biztonságérzetet, amit a lányok keresnek.



Remélem tudtam segíteni, hogy mire figyelj ;)

16/L

2016. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság én mindig úgy gondoltam hogy nem is 10/10 de nem szégyenkezhetek sőt. Alkatom jó elméletileg a személyiségem se rossz elméletben, mármint ha vannak lány barátaim akkor csak bírnak nem? És ezek ellenére mégse jön össze. Szóval vmit nemcsinálok jól de nemtudom mi az.
2016. aug. 25. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!