Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem azt mondta az ő...

Feleségem azt mondta az ő hibája hogy egy töketlent csinált belőlem és tutyi mutyit! Napok óta ezen rágodom hogy hol rontottam el?

Figyelt kérdés
Lehet igaza van,bizonyos dolgokban,lehet az vagyok.Szerencsére nem akar elhagyni.Hogyan szedhetném össze magam?Az a baj hogy bizonyos dolgokban tényleg az vagyok,ha nem szedem össze magam akkor biztos elfog hagyni.Tanácsokat kérnék ez ügyben!Köszönöm!
2014. szept. 11. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Na, ebből aztán nem sok minden derült ki. :D Mit is lehetne mondani?

Ha ő csinált belőled "töketlent" és ez nem tetszik neki, nyilván az azelőtti önmagad tetszett neki, tehát legyél olyan, mint az elején. Jobb ötletem nincs.

2014. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, a kérdésedet olvasva nem a nejed tette ezt veled, hanem ilyen alkat vagy. Ez önmagában még nem baj, ha olyan párod van, akit ez nem zavar. Csak azt nem értem, minek ment hozzád, ha zavarja az egyéniséged.
2014. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétumok nélkül elég nehéz tanácsokat adni.

Az mindenesetre nem túl biztató, hogy valaki a saját párját töketlennek és tutyi mutyinak nevezi.

2014. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt mondja es azt hogy nem akar elhagyni, az egyet jelent: nem talalt (meg) helyetted olyat akihez mehetne. Es vegyel ra merget, hogy ez csak ido kerdese. Egy no se marad olyan ember mellett akit nem tisztel, legfeljebb ideig-oraig, vagy erdekbol, vagy jobb hijan...


Eloszor is ami tanacs: fejezd be a gorcsolest hogy elhagy, mert akkor el fog. Viselkedj ugy, hogy lassa belole, hogy neked megvan a sajat eleted, es gond nelkul tudsz letezni nelkule is. Vilagossa kell tenni a szamara, hogy ha menni akar, ott az ajto, mehet, de vissza tobbet nem jon.

2014. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
nem ... te született tutyimutyi vagy ... ez a kérdésedből is kiderül ... ne ess kétségbe, így szeretett beléd, ezért is marad veled
2014. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezd meg olyan dolgokról a véleményét, amit egyedül is biztosan el tudsz intézni, meg tudsz oldani. (Mit vegyek fel? Mikor induljak? Hogy kell odamenni? Hogy kell elintézni? stb.)

Ha megkér, h intézz el valamit, menj el bevásárolni vagy mittudomén, akkor igyekezz önállóan elintézni, ne kelljen felhívnod, h mit is mondott mit kell venned...?

Ha megnőtt a hajad, ne várd meg, míg rád szól, h el kéne menned fodrászhoz, hanem menj el szó nélkül (ja és ne ő foglaljon neked időpontot a fodrászhoz, fogorvoshoz, bőrgyógyászhoz.)

Vásárolj magadnak önállóan ruhákat, ne az ő véleményére várj, h neki tetszik-e.

Fizesd be a csekkeket is, intézd el a könyvelőt, az autószerelőt egyedül.

Millió dolgot tudnék még írni, minden helyzetre.

A lényeg, h ahogy írod is, ne töketlenkedj, legyél sokkal határozottabb, férfiasabb minden téren, legyen az ügyintézés, munka, házimunkához való hozzájárulás vagy jól ápoltság.

Tényleg írhatnál valami konkrétumot, így nehéz segíteni.

2014. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Néha én is ezt érzem a férjemnél, dez ez azért van mert nagyon szeret. Ezért ez nem korrekt a feleségedtől. Bezzeg ha nem lennél tutyumutyi az lenne a baja.

Gondolom mindent megteszel érte, ha kiabál veled nem szólsz vissza, gyakorlatilag bármit megtehet veled, ugye?

2014. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok, állandan meg akarsz neki felelni.

Hát ha neki ez kell, vegyél ebből vissza. Csinálj dolgokat csak azért mert neked úgy jó.

2014. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Sima lelki-terror alkalmazást csinál, ha be is hódolsz neki, akkor is le fog lépni.

Én tuti nem hajtanék neki fejet. De senkinek aki ilyen előadást más emberrel meg csinál. Egy érzelmi nulla a nejed, még csak az emberekhez sem ért, és ráadásul még ostoba is.

2014. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
dehogy csinált ő belőled tutyimutyit. Te alapjáraton ilyen típus vagy, és ő választott magának papucsot, hogy irányíthasson. Csak most, hogy vannak ennek negatív oldalai is, köpköd! De hidd el, normális pasi meg nem maradna meg mellette, lehet, ezt ő is tudja, azért nem akar elhagyni vagy ha meg is tenné, a papucsok párja általában sárkány természetű, azt meg az a pasi, akihez egy papucstól menekülne, úgyse tolerálná sokáig.
2014. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!