Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, nem rontottam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, nem rontottam el sehol, de nagyon zavarja, hogy nem nyílok meg neki? mit mondjak mikor leülünk beszélni?

Figyelt kérdés
régen 1 nagyonn nyitott kiscsaj voltam,de ezzel sokan visszaéltek ,ezért már eléggé zárkózott vagyok, összejöttem vagyis kavargattam 1 fiuval mindig minden jo volt ,de tényleg nem nyíltam meg neki. most meg azt mondja, hogy nem tudja h mit akar tőlem és üljünk le ezt megbeszélni. a legjobb barátja is mondta, hogy annyi a baja h nem nyíltam meg neki..van még esély a kapcsolatra? mit mondjak neki?
2009. máj. 23. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
hát kérdés az is hogy mióta vagytok együtt! magadban tisztázd le először hogy biztosan szeretnél e tőle többet! de egyszerűen mond meg neki, hogy régen sokan visszaéltek azzal, hogy nyitott voltál, ezért most már nehezebben tudsz bízni, de hagyjon neked időt, ha tényleg szeretne tőled valamit akkor meg fog érteni!
2009. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!