Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy 13 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 13 évesen még soha nem voltam szerelmes? Az osztálytársaim meg ovistársaim még óvodába meg 1,2 osztályba folyton azt mondták hogy neki ő meg ő meg ő és az is tetszik. Folyt lent.

Figyelt kérdés
Nekem meg soha senki nem tetszett.Volt egy két ember akikre azt mondtam hogy helyes de vagy nagyon közeli barát és ezért nem akartam összejönni vele vagy én nem tetszettem neki vagy a személyisége nem volt túl fényes fényes.Egyszer volt hogy a cserkéssz társam megtetszett de neki meg volt barátnője. Szóval a kérdésem az hogy szerintetek ez normális hogy még soha nem volt pasim 13 éves lány?

#lány #pasi #13 éves #senki nem tetszik
2016. aug. 31. 00:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hela cserkésztestvér! Am totál nem gáz
2016. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Én a te idődben már férjnél voltam....a másodiknál...
2017. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!