Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz hogy 17 évesen még egyetle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 17 évesen még egyetlen kapcsolatom se volt? Hol találhatnék értelmes lányokat? (Jó bőven lent)

Figyelt kérdés

Magamról:visszahuzódó,kicsit nehezen megnyiló, végtelenül szeretetigényes,ragaszkodó, kicsit önfejü,, nemvagyok jóképü vagy kigyúrt, se népszerü.


Eddig még soha nem éreztem hogy egyetlen lánynakis bejönnék,többnyire otthonülős tipus vagyok és végtelenül önbizalomhiányos , ezért akárhol látok egy lányt aki bejön konkrétan le sem merem szólitani mert érzem hogy felesleges és csak égés, vagy mégrosszabb, kínos csend lesz a vége.

Bulikba meg nemjárok mert nekem pont azok a lányok jönnek be akiket nem lehet minden hétvégén seggrészegen találni bulikban és csak az 1 éjszakás kapcsolatot keresik,akik nem nagyképü finnyás plázap*csák és nem követik azt az elvet hogy ha valakinek nincs hetente új pasija az "ciki" meg "gáz"..ilyen lányt kerestem már a környezetemben, neten, de sehol semmi



2016. szept. 4. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol keress értelmes lányt? Ezt még kérdezni kell? Könyvtár. Körülnézel. Jó esetben látsz egy lányt aki bejön. Az se baj, ha nem jön be, gyakorlásnak jó, hogy növeld az önbizalmad. Megnézed, hogy milyen könyvet nézeget. Ha olvastad, akkor megmondod neki, hogy szerinted érdemes olvasni, vagy nem. Ha még nem olvastad azt mondod, hogy te is gondolkoztál rajta, hogy elolvasod. A reakciójából rögtön látszik, hogy akar-e dumálni veled. Ha rádmosolyog, ilyesmi, akkor akar, akkor azt mondod, hogy egyébként xy vagyok, stb: tadamm, kész a beszélgetés. Nem biztos, hogy összejössz vele, de legrosszabb esetben nem történeik semmi. Az is lehet, h lesz egy lánybarátod, aki bejönne, és ő tudja, hogy mitől fogsz jobban tetszeni a hozzá hasonló lányoknak. Amúgy meg hagyjuk már a sztereotípiákat. Attól, hogy egy lány bulizni jár, még nem hülye, csak próbál kilépni a komfortzónájából, szóval ha elmész egy két buliba, még lehet, hogy ott is találsz valakit.
2016. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kepzeld,en is szoktam menni szorakozni,megsem vagyok soha reszeg. Sot,a barati tarsasagombol mindenki tud merteket tartani. Kulonos,nem?

Peldaul egy igenyes koncerten,vagy kulturalt szorakozohelyen eleg konnyen lehet ismerkedni. Remelem,azt azert nem gondolod,hogy peldaul egy jazz koncert konnyuveru lanyokkal van tele.

2016. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!