Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a számomra megfelelöt? 16/l

Figyelt kérdés
Az osztályomban már szinte mondenkinek volt komolyabb kapcsolata, de nekem még elsö csókom se. Nem akarom elsietni a dolgokat, de kicsit kivagyok emiatt is idegileg. A szüleim 14 éves korukban már jártak, én meg még 16 évesen se találtam senkit :( Szerintetek ez miért van így? Belül nagyon fiús lány vagyok, ezt az öltözködésem is tükrözi, de nem vagyok se nem kövér, se nem ronda. Egyszerüen nem értem az egészet...

2016. szept. 10. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi van,nem kell siettetni minden jön az idejében,van még időd :)
2016. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert rossz helyen keresed:) ne csak az osztalyban keresgelj hanem mashol is :)
2016. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én rengeteg csajtól megkaptam már, hogy nagyon sokaknak bejövök, flörtölgetnek velem, a társaságomat keresik, mégse volt se párkapcsolatom se csókom, és 19 éves vagyok:) (biztos furán hangzik, de megvolt rá az okom, és nem vagyok meleg:D)


Szerintem ez teljesen normális, vagy ha nem is normális, akkor sem elítélendő, illetve lehet így is teljes életed, és ha teljes az életed, és ez látszódik rajtad, akkor biztos hogy erre fel fogja kapni valaki a fejét:)

2016. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha van kedved írj privit ott megbeszéljük :D
2016. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugi, majd eljön az ideje annak is. Ne hasonlítsd magad máshoz, még szüleidhez se.

én is 16 éves korom vége felé ismerkedtem meg az exemmel, én is vártam meg, de rájöttem, hogy nekem még az is nagyon korán volt.

Nem kell sietni, ne várd. 2 éve vagyok szingli már mert nem jött az érzés, úgyhogy ne aakrj, érezz. Jön az magától, ne parázz rá.

Amúgy képzelhetem, hogy a 16 éves osztálytársaidnak is milyen komoly kapcsolata lehet... nem bántásból, de ne akarj mindig más lenni :)

2016. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!