Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futótárs? 21 éves még (! )...

Futótárs? 21 éves még (! ) kövér lány vagyok.1 éve fogyókúrázom, mondhatom sikerrel de van még mit leadni. Sport szempontból még keresem a megfelelőt számomra de úgy döntöttem eljárok a Margit szigetre futni.

Figyelt kérdés
Ha valakinek van kedve csatlakozhatna, ha nem is minden alkalommal, ahogy szeretne. Engem is jobban motiválna ha szenvedne még mellettem valaki :D?

2015. jan. 13. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, hány kg? Eddig mi az amit sikerélményként éltél meg? Avagy érzel e pozitív változást az utóbbi időben? Legalább azt látom hogy Bp-i vagy ^^
2015. jan. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kis súlyfelesleggel rendelkeztem, 28 kg-ot adtam le,de még mindig van mit. Ha komolyan veszi az ember,akkor az egész nagy változással jár.Mikor elkezdtem azt hittem a legnagyobb próbatétel az életmódváltás lesz,de közel sem. A testi változás mellett,rengeteg lelki vonzata is egésznek,amit gyakran elhanyagolunk,pedig fontos része a változásnak. Sok mindent tudnék írni ezzel kapcsolatban,akit érdekel nyugodtan írjon,vagy aki csak a tapasztalatait szeretné megosztani.. :)
2015. jan. 14. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

22 éves vagyok, szintén budapesti én is elszeretnék járni futni. Én 166cm és 78kg vagyok, szóval rajtam is van bőven felesleg. Én nem futottam még, nem is bírnék sokat, de megpróbálhatjuk. Csak a Margit sziget jó neked? Mikorra gondoltál?

2015. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csinik lehettek így is;)
2015. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük, de ez sajna nem igaz, nem csini vagyok, hanem kövér, de változtatni akarok rajta.


De mindenesetre jól eset így idegenbe is, amúgy is rossz napom volt ma, jól esett.:)

2015. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönjük!:)

-

írtam üzenetet!

2015. jan. 15. 08:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Helo csajszi én az első vagyok, 23 éves nő, ne használj magadra kicsinyes jelzőket, okos vagy, csinos, bölcs és úgy vagy jó ahogy vagy. Már csak azok alapján is amit eddig elértél, le a kalappal, és csak így tovább az egészségre törekedj és ne a "testre", sokan szexibbnek tartanak egy molett, de önmagával rendben levő nőt, mint egy vékony önbizalomhiányosat, benned meg minden megvan ami kell, csak így tovább
2015. jan. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,nagyon kedves vagy! :)
2015. jan. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!