Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Eléggé magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Eléggé magam alatt vagy. (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval lehet egy regényt fogok írni de mind1. Szóval az lenne a lényeg, hogy nagyon durván magam alatt vagyok és minden barátom/ismerősöm becsajozott/bepasizott és én vagyok itt szingli ként meg minden. Nem szoktam kb soha szomorú/bánatos vagy hasonló lenni kb mindig csak happy vagyok és próbálok mindenkit felvidítani meg minden de most roh*dtúl nem megy ... Megérteném ha bunkó/köcsö*g/rohad*k lennék mint az esetek 90%-ban a mai fiúk (aki nem inge ne vegye magára) akkor tényleg megérteném , hogy nincs barátnőm... Nem vagyok egy otthon ülős típus imádok élni meg minden még egyedül a városban sétálgatni is imádok (ez aztán értelmes mondat lett) És nem tartom magam rosszképűnek... (bocsi az ego miatt) Másoknak csak úgy jönnek csajok (ismerőseimet beleértve) Nem tudom ki olvasta el de aki igen és lenne kedve prívátban egy kicsit lelkizni azt megköszönném. (Bocsi a helyesírási hibákért) Ja és 15/f

2016. szept. 17. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Rosszképű :DD Hát ez a kifejezés nagyon tetszik ,te kis neológus. :D nyelvújítósdit játszunk ? :D


Nyugodtan küldd a privátot,bár...Na ,majd kifejtem ott a véleményem :O

2016. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz úgyis unatkozok 😉 Es meghallgatom a banatodat meg mindent
2016. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet velem, csak lányban... ha még aktuális írj nyugodtan:)
2016. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!