Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem arra hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
pár hónapja szakított velem a barátom és azóta nem tudok ismerkedni egyszerűen nem megy nem találok olyan fiút vagy nem tudom mikor az exemet megismertem olyan könnyen ment most meg egyszerűen nem tudok... elég arrogáns természetem van ez a domináns típus vagyok vagyis olyan fiuk jók nálam akik küzdenek értem meg mindig keresnek volt barátom is ilyen volt ez a könyörgős típus de mostanában facen is csak olyanokkal beszélek akik ugyanolyan arrogánsak mint én és ez nem jó... mi lesz velem nem lesz már soha senkim? :(
2016. szept. 21. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hány éves volt a barátod és te hány éves vagy mondjuk ha írnál kort akkor egyszerűbb lenne mert általában 15 év alatt a fiúk még gyerekesek de tényleg és ku*va könnyen besértődnek mondjuk van 18 éves gyerekes fiú is de az más :c
2016. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
19 vagyok és most lényegtelen a volt barátom az már a múlt tovább akarok lépni rajta végre
2016. szept. 21. 20:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod magadrol hogy egy onbizalomhianyos arrogans boszorkany vagy, szakitott veled a pasid ez ezek utan neked nem tudni fel hogy veled is van problema? :D
2016. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz nem ismered a volt pasimat nem tudod mi volt úgyhogy nem kéne itt okoskodni Köszönöm szépen annak a 3 valaszolonak akik segíteni probaltak a többiek meg menjenek tovább nem kell itt kioltogatni úgy hogy nem is ismernek látszik manapság több a gyökér mint a normális
2016. szept. 21. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!