Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valami esélyem hogy lesz...

Van valami esélyem hogy lesz valakim?

Figyelt kérdés
Hát nem vagyok valami vékony se helyes. Eléggé önbizalom hiányos vagyok. Van egyáltalán valami remény hogy lesz valakim? 16/F

2013. nov. 10. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nincsen, menj papnak
2013. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne.


De először szerintem magaddal legyél jóban. Mit szeretsz csinálni? Mélyedj el valami hobbiban. Sportolsz? Kezdj el valamit mozogni. Konditerem, futás, lovaglás, biciklizés, kirándulás...annyi minden van, amihez nem kell semmi különös felszerelés. Egészségesebb is leszel tőle.

2013. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kép pls
2013. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remény mindig van, ne csak várjad,tegyél is érte.
2013. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 eves vagy ocsem. Hatra van meg 70 eved, nehogy mar most feladd! Menj el kondizni, es lefogysz/izmos leszel. Ezar felig siker.
2013. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék, köszönöm!
2013. nov. 10. 16:53
 7/8 anonim válasza:
Na figyelj kisfiam! Mindenkiben van valami szeretnivaló. Valakiben több, valakiben kevesebb. Ha azt szeretnéd, hogy szeressenek, légy szeretnivaló és nem arra gondolok hogy kezdj el gyúrni, zselézd a hajad...stb. Kedvességgel, udvariassággal lehet megnyitni a szíveket. :) De ha nem vagy elégedet magaddal, akkor az első lépésként próbálj meg változtatni a külsődön! Még nagyon fiatal vagy, nem kell aggódnod! :) Van időd bőven.
2013. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon szépen köszönöm! :)
2013. nov. 10. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!