Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem keltem fel a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keltem fel a fiúk érdeklődését?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy gyönyörű lány, de azért bűnronda sem vagyok, csak átlagos. 16 éves leszek, de még sosem volt barátom, nem is csókolóztam... Az osztálytársaimnak pedig már majdnem mindnek volt valakije. Persze volt már, hogy egy két fiúnak tetszettem, de ők számomra csak barátok voltak, nem akartam őket megbántani. Rajtuk kívül azonba senki nem érdeklődik. :( Mit tehetnék, hogy több önbizalmam és jobb kisugárzásom legyen?

2016. szept. 24. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
mert átlagos vagy vagy ronda ott volt 2 srác is akkor mit rinyálsz? ne várd hogy mr nagy menő járjon veled átlagosként
2016. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen 2 is volt nem kéne valogatni . Mint látod 2nek is felkeltetted az erdeklodeset.. Ennyi
2016. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem válogatok, csak 1, nem akartam azzal a fiúval járni akit már 10 éve ismerek, és szinte bátyámnak tekintek.

2, az ország másik felén lakó, csak Facebookról ismert fiúval sem szerettem volna. :)

De köszönöm szépen a válaszokat...

2016. szept. 24. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a 2 friendzones fiu hátttt, na mind1. Amugy ne verd nagy dobra mert annyira nem nagy durranás se az első csok se az első sex se semmi. Kicsit jobban kifejtenéd mit takar ez a nem gyönyörű lány, de tényleg + és - tulajdonságok külső belső stb. Kicsit irj magadrol.
2016. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor írok magamról pár sort :)

A külsővel kezdem aztán a belső jön. Magas, vékony vagyok. Kék szemem és barna hajam van, kicsit vöröses beütéssel, de az eredeti hajszínem szőkés barna, ami nagyon nem tetszett ezért lett befestve. Azt mondták ez így jól áll, úgyhogy ilyen :) Nincsenek nagy kebleim, és fenekem, nagyon vékony vagyok, de azért teljesen lapos sem vagyok.

Segítőkész és kedves vagyok az elején mindenkivel, aztán aki velem is kedves azzal az is maradok természetesen, aki nem azzal és sem. Az iskolában jól tanulok, szóval szerintem okos vagyok, bár néha nagyon bolond is tudok lenni mikor a barátaimmal vagyok. :) Nem tudom mit írhatnék még :D

2016. szept. 24. 20:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibák miatt, gyorsan írtam :)
2016. szept. 24. 20:54
 7/7 Firedoom ***** válasza:

Miert nem kelted fel a fiuk erdeklodeset? A leirasoddal az enyemet maris felkeltetted:P

Mivel ez igy tul tokeletes es ennyi alapjan sorban kellene allnia a sracoknak ezert tuti van valami a hatterben, mert nem lehet, hogy en vagyok az egyetlen aki a kedves, aranyos, vekony lanyokat szereti...

Most konkretan csak hulyeseg jut eszembe oknak, de azert megprobalom magam visszafogni :D a kulsodet nem tudom megitelni ezert hanyagolom. Az egyetlen amit mondani tudnek rola az az, hogy tul jol nezel ki es a sracok mar alapjaraton lehetetlen esetkent kezelnek. Egyeb oknak mondhatnank azt is, hogy megsem vagy annyira kedves mint mondod, de ezt szinten nem lehet igy eldonteni. Az is opcinalis, hogy nagyon felenk vagy, nehezen nyilsz meg masok elott vagy eppen olyan szinten probalsz megfefelni masok elvarasainak csak azert, hogy legyen valakid... Na ez sem jo. Es ez csak par a tobb szaz lehetseges ok kozul. Viszont annyit tanacsolhatok, hogy ne aggodj e miatt. Ha tetszik valaki akkor nyiss fele, de ha nem akkor varj turelemmel.

2016. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!