Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire keltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire keltem fel egy nő érdeklődését az alábbi bemutatkozásom alapján? (nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Eddig 1 b.nőm volt, azért nem próbálkoztam másnál, így nem vagyok biztos benne, hogy mi a helyzet:)


Ja és külsőleg azt szokták mondani, h cuki vok meg ilyenek


itt egy kép rólam:D


[link]


VIGYÁZAT!! HOSSZÚ:D


Más vagyok, mint a többi fiú. Utálom ha velük hasonlítanak össze. Igaz, senki sem tudja rögtön, hogy nem olyan vagyok, mint ők, de attól még rosszul esik a tudat, hogy mások azt hiszik hasonlítok rájuk.

Utálok bunkó lenni , mert nagyon nem szeretek megbántani másokat. Tudom mitől romantika a romantika, szóval igyekszem úgy viselkedni, ahogyan egy nő szeretné. Szeretem az izgalmakat, illetve nagyon szeretek viccelődni, de azért tudom hol a határ.

Mások szerint aranyos, kedves, őszinte, jószívű ember vagyok:)

Nagyon szeretek sorozatokat nézni, de főként a külföldiek érdekelnek.

Rendszergazdának készülök, de nem vagyok kocka:D Szóval ha elromlik a géped, tudod kit keress...;)

Ritka az a nő, aki megfelel nekem. Nem az a lényeg, hogy legyen valakim, hanem hogy jól érezzem magam vele, és szeressük egymást.

Egyesek szerint fura, de nálam természetes , hogy nem bámulok egy nőt , csak mert szép. Annál többre tartom őket, mintsem bámuljam őket, mint valami kirakati bábut.

Viszont van egy félig meddig jó-rossz tulajdonságom:D Nagyon utálok megbántani másokat, szóval néha inkább túlzok egy kicsit, mintsem megbántsam valamivel az illetőt:$ Ez az őszinteség rovására megy, de nem azt jelenti, hogy hazudok, csak nem akarok az illetőnek fájdalmat okozni, ezért elferdítem egy kicsikét a választ...:$:$

A nőket nagyon tisztelem, de csak azokat, akik nem ribik:( Velük nem foglalkozom, közönséges vagyok velük:) De aki normális, arra felnézek és becsülöm:) Ha van valakim, azt nagyon szeretem szeretni:D A saját érzéseim nem is érdekelnek, csak az övé:) Sajnos ezt a legutóbbi(egyetlen) szerelmem kihasználta, azóta óvatosabb vagyok a nők terén. Szeretem ha féltékenyek:D Olyanok annyira édesek:D Főleg mert tudom, hogy elképzelhetetlen számomra, hogy másra vágyjak, amikor ott van nekem:) Na meg ha sírnak vmiért, olyankor jó érzés megnyugtatni őket:) Valakinek talán nyálasan hangzik, de a nyálas kifejezést is azok találták ki, akiknek nincsenek érzéseik és ezt szégyellték:(

Nincs is annál jobb érzés, mint odabújni a szerelmedhez, kedves szavakat mondani neki és érezni, hogy boldog:P:P

Olyan rossz hallanom, amikor egy nővel rosszul bánik a barátja:( Nem értem miért van ez.

Szeretek másokkal együtt érezni és megbeszélni velük a problémáikat:)

Rendkívül nyitott személyiség vagyok, ha kérdezel valamit, arra biztosan válaszolok:) Még ha nagyon kínos is:D:D


Ja és nem vagyok homokos, mielőtt bárki azt hinné:D


Nagyon utálom az egoista embereket. A legújabb divat náluk, hogy azzal magyarázzák az egoizmust, hogy ők csak tisztában vannak az adottságaikkal. Azon annyira önteltek és ostobák, hogy nem látják az igazságot. A szerény ugyanúgy tisztában van a képességeivel, a különbség csupán az, hogy a beképzelt hozzáad egy keveset és visszaél, kérkedik vele, míg a szerény sosem helyezi magát mások elé és nem kérkedik az adottságaival.


Na már most vannak a beképzelt, többnyire 14-18 éves korosztály, akiket ha utálnak, azt hiszik, hogy azért mert féltékenyek rájuk. Annyira egoisták, hogy mindenben a saját öntelt képzelgéseiket látják meg. Ébresztő!! Azért utálnak, mert nagyképű, kényes, kibírhatatlan személy vagy, hogy csak a hozzád hasonlók tudnak elviselni.....:D Még hogy féltékenység....


Egyre több 12-14 éves hiszi magát felnőttnek. Nem a kor határozza meg, hogy ki a felnőtt és ki a gyerek, hanem az emberi értelem és tudás, valamint tapasztalat. Sok huszonéves ugyanolyan éretlen, mint a tinik. Semmi komolyság, vagy érettség nincs bennük.


Néha látom azt a szöveget kiírva, hogy

Ha sokan utálnak, akkor valamit nagyon jól csinálsz.


Ritka nagy marhaság:D Ha utálnak, az azért van, mert megérdemled és csak az egoista barátaid bírnak elviselni:D



A másik nagyon fontos tulajdonság az igazi kedvesség. Ezt sokan nem tudják mit jelent. Aki tiszta szívből és önzetlenül segít , vagy kedveskedik valakinek. A legtöbb ember valamit elvár a kedvességért cserébe, még ha nem is fejezi ki nyíltan.


2010. aug. 30. 02:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Azta, beléd szerettem :)

Najó csak vicc volt, de akkoris, szinte a tökéletes pasi:D

2-t kérdeznék, dohányzol? A másik pedig hogy hány éves vagy?

2010. aug. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A többsége közhelyes, a maradék feszültséglevezetés.
2010. aug. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

A kép nemrossz, esetleg vágathatnál a hajadból. Egyébként szép a szemed, és karakteres az arcod, bejön:)

A bemutatkozás számomra túl nyálas. Elég ha egyszer leírod, hogy tiszteled, becsülöd azt a nőt akit szeretsz, nem kell 10-20 mondaton át ecsetelgetni, hogy ez mit is takar. Majd aki szeretné, megtapasztalja. Amúgy aranyos fiúnak tűnsz, az ilyenekhez szoktak hozzámenni a csajok ha már kiélték magukat. (legalábbis általában)

Bulizz sokat, és beszélgess a lányokkal! Ne legyél önbizalomhiányos, hisz semmi okod rá :)

2010. aug. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én figyelmemet biztosan felkeltenéd, de azért nekem kicsit gőgösnek tűnsz. Nem kéne annyira hangsúlyoznod, mennyivel másabbnak, értékesebbnek gondolod magad más fiúnál és eleve a mai fiataloknál, mert ez egy ponton túl vissazüthet. Leírhatod, milyen vagy, mit szeretsz és mit nem, de ezzel ne másokat kezdj el lekicsinyelni, mert az - nekem legalábbis - nem szimpatikus.
2010. aug. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
m
2010. aug. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Mendus ***** válasza:
<3
2010. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 199303 ***** válasza:
nekem felkelteted nagyon az érdeklödésem... szimpinek tünsz nekem és a képed is nagyon jo:) hány éves vagy?:) 17L
2010. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem cigizek és 19 múltam:)

Szóval egyszerűsítsem a szöveget, rendben. Egyénként nem abból célból írtam, hogy látszódjon a különbség, hanem mert ilyen vagyok, de akkor kitörlöm azt a részt:)

Bulizni biztos, hogy nem fogok:D Ha azt tenném 1 hónap múlva már csak lukra játszanék.

2010. aug. 30. 10:38
 9/26 anonim válasza:

Ilyen fiúkból kéne több a viklágra. Normális, kedves és aranyos. Jah és még helyes is:P

16/L

2010. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Basszus, ha nem tudnám, hogy nem én írtam, azt hinném, hogy én írtam :) F17
2010. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!