Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítél el a legtöbb lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Avanti ragazzi kérdése:

Miért ítél el a legtöbb lány? (Lent)

Figyelt kérdés
16\f Göndör hajam van és azt veszem észre hogy egyre többen forduljak el tőlem emiatt, nemrég még 110 kg voltam most 80 vagyok azt hittem könnyebb lessz a lányok terén de nem, most komolyan miért kell a legtöbb lánynak egy értéktelen páva amilyikből több millió van, a "fajtámból" nagyon kevés van, de úgy veszem észre, hogy rengeteg kritikát kap, szerintem ok nélkül, nekem fontosabb az egyediségem szóval nem leszek egy b*zi páva, inkább magányosan halók meg... Bocsánat a szövegelésért a kérdés az, hogy mi olyan rossz az ilyen hajban??
2016. okt. 8. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hány centi vagy és melyik közpiskolába jársz? ezek nélkül nehéz lenne válaszolni
2016. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2016. okt. 8. 23:23
 3/7 A kérdező kommentje:
2 méter vagyok és egy erős gimibe járok :\
2016. okt. 8. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem ide tartozik,de szerintem jobban állna neked egy másik szemüveg ;)
2016. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd sértésnek de a kép alapján nagxon kockának tűnsz, lehet hogy ezért ítélnek el. A hajadról csak annyit hogy sokkal jobban állna ha oldalt egy kicsit rövidebb lenne mint felül.
2016. okt. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Azért,mert akiket,Te értéktelen pawaknak hivsz,lehet vannak sokkal ertekesebbek,mint Te csak nem veszed észre,mert külső alapján itelsz.:)
2016. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél egy kicsit igényesebb. Vegyél valami normális szemüveget, a hajadat vágd le rövidre. Ez a haj már rég nem divatos. Az öltözködésed sem mindegy. Ha gagyi, stílustalanul öltözködsz, akkor nem lesz barátnőd, ezzel nem azt mondom, hogy legyél páwa, csak azt mondom csak azt, hogy vigyelj oda magadra.
2016. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!