Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül vagyok,...

Teljesen egyedül vagyok, hogyan barátkozzak vagy közeledjek bárkihez is, a körülöttem levőkhöz?

Figyelt kérdés
Az van, hogy most szeptemberben leszek 11-es és 2 évvel ezelőttig, mielőtt gimis lettem, folyamatosan b*sztattak a társaim meg a gimiben is, de már vége, mert a dolgok eljutottak az ofő fülébe is, és rendet tett az osztályban, meg a b*sztató főkolompos is elment egy másik suliba. Azért írtam le ezeket, mert úgy érzem ide vezethető vissza, hogy mára zárkózott lettem és egyetlen barátom sincs és teljesen egyedül vagyok meg nem is szoktam beszélgetni, antiszociálisnak tartanak, pedig nem vagyok az. Tudna valaki segíteni? Bocsi, ha kicsit hosszú lett.

2016. júl. 22. 23:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kiírni: 17 éves fiú vagyok.
2016. júl. 23. 00:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne, mert én is ilyen vagyok..engem is piszkáltak egész általánosba a semmiért..

16l

2016. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat.
2016. júl. 23. 17:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszol senki?
2016. júl. 24. 00:03
 5/5 anonim válasza:
ne aggodj, en is itt vagyok akinek hasonlo problemai vannak, ne erezd magad egyedul, csak higyj abban hogy neked is van egy tarsad az eletben es kerlek ne engedd el magad soha a kesobbiekben sem, amit tehetsz : regisztralsz oldalakra ( baratkozos, tarskereso) , neha segit ha szerencsed van, emellett jarj el tarsasagi eletet elni, eloszor nehez lesz mert egyedul kell elmenned peldaul remdezvenyekre, ahol hasonlo erdeklodesu emberek vannak mint te es "gyakorolhatod" az ismerkedest, egy ket alkalom utan mar felni sem fogsz az emberektol, aztan ha szerencsed van ott lelsz egy jo baratra, a lenyeg hogy sose engedd el magad, mert amig ezt tezed addig is lesznek visszahuzo erok, ezt tudnod kell
2016. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!