Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálnak a lányok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnak a lányok ha megszólítod őket, miközben valamit csinálnak? Lányok és fiúk válasza/tapasztala is érdekel

Figyelt kérdés

A "valami" az utcán sétálástól kezdve, a zenehallgatáson és a telefonozáson keresztül, a mással való beszélgetésig bármi lehet.

Milyen szituációban hagyjon inkább békén egy fiú és mikor vagy "szabad az ismerkedésre"?


2016. okt. 21. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. hogy mennyire nyomul, és milyen a hangnem
2016. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És melyik a jobb? A magabiztos, kissé bunkó stílus vagy a félénk kedves?
2016. okt. 22. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
talán a magabiztos... ha félénken viszonyulsz egyből lepattint majd. bár a túl bunkóság sem valami jó
2016. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen bevált recept, ahogyan "nincsen királyi út"


Szerintem a legtöbb lány alapból olyan elképzelésekkel él tudat alatt, mint amit a Hollywood szerű romantikus filmek igényszerűen megformáltak.


A nagy ő-t valamilyen "Deus ex machina" szerű úton pillantja meg, a sors csak úgy véletlenszerűen elé veti. Vagy majd a századik bulin megpillant egy srácot aki rámosolyog a fehér fogaival egy tömött szórakozóhelyen mint a Szex és New Yorkban.


És minden próbálkozás halottként születik ami egy picit is erőltetett, mert nincs meg a filmszerű élményindex. Nincs benne sors, mint például osztálytársak között (("Mennyi volt az esélye, hogy összesodort minket a véletlen és egy osztályba kerültünk.."))


Van akinek ez jön be, van akinek meg amaz, nem fogsz konkrét választ kapni.

2016. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha éppen nem sietek és azon idegeskedem, hogy mennyit fognak rám várni, akkor nyitott vagyok. Elég gyakran szoktunk dumálni idegenekkel hazafelé a bulikból, szinte miden alkalommal lepaktálunk valakivel.

Igazából mindegy, mivel indítasz, ha szimpatikus vagy az adott személynek.

2016. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha egy lány ismerkedni akar,az mindegy hogy mit csinál közben.Én azt szeretem ha egy fiú kitartó,mert a lányoknál a nem sokszor igen. :D Csak azt jelenti túráztat még kicsit.A lényeg ha tetszik valaki legyél kitartó.Udvarolj magabiztosan,de ne nagyképűen.Időnként tűnj el pár napra,aztán megint írj.Ez tuti bejön. :))))
2016. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyel magabiztos,de ne bunko. Szerintem egy kedves,humoros fiu is lehet hatarozott,a ketto nem zarja ki egymast.

Engem az nagyon idegesit,ha valaki ugy jon oda,hogy kozben massal beszelgetek,vagy egy buliban tancolunk. Multkor egy srac konkretan kirangatott a baratnoim kozul,hogy tancoljak vele,persze,hogy azonnal el is kuldtem a francba. Tudom,hogy a lanyok tobbsege azert megy szorakozni,hogy pasit fogjon,de en nem. Ha egy csapat baratnovel indulok el,akkor veluk is szeretnek maradni. Na mindegy.

Lenyeg a lenyeg,hogy legyel kedves,hatarozott,de megsem tul egyertelmu. Bar amit elottem irnak,hogy tunj el neha,nalam nagyon nem jon be. Ha par napig abszolut nem jelentkezik egy srac,azt gondolom,hogy megsem jovok be neki es le akar razni. Persze ahany lany,annyi fele velemeny,ez csak az enyem.

2016. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a lányok akikkel találkozok, csak egyszer látom az utcán vagy buszon. Nem osztálytársak vagy ilyesmi. Tehát nincs időm kipuhatolózni, meg várni pát napot.
2016. okt. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!