Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki úgy érzi, hogy gyerekkoráb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy érzi, hogy gyerekkorában lelki terrorban nőtt fel el tud-e ettől szakadni egy párkapcsolatban és meg tud-e bízni a partnerében valaha?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
megfigyeléseim szerint nem sajnos. Viszik a terhet a vállukon...
2015. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erősen ajánlott szakember segítségét igénybe venni, úgy is hosszú folyamat szokott lenni, amíg sikerül feldolgozni.
2015. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nehezen,de igen.személyfüggő, ki mennyire erős, mennyire tud stabil felnőtt lenni, ha komoly sérelem éri gyermekkorában, de lehetséges. ehhez harmonikus,rendezett környezet kell, és megfelelő énkép,önbizalom
2015. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, bár sok időre és segítségre volt szükségem
2015. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írjátok már meg hogy mennyi idősek vagytok és hogy miért nemleges a válaszotok. Mert azt hiszem ezek a dolgok csak hosszabb de magunkban lezajló feldolgozással védhetők, ki azaz lehet megoldani!
2015. jan. 27. 02:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Lelki terrorban tartok magam korul nehany embett. Valamikor a pasim is. A csalad gyerekkorom ota azt sulykolja: " ne bizz senkiben!" N /30
2015. jan. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is egy lelki terrorban nöttem fel és még a suliba sem találtam a helyem rossz kislánykorom volt és már voltam pshilogusnál is és még essem segített szinte mindenen keresztül mentem és még nem volt olyan fiú aki igazán szeretett volna,Ez miatt sokszor furcsán viselkedem.Hazudozni szoktam már felnött nö vagyok és még sem találom a helyem sokszor még most is szar az életem és öngyilkosság már tinikoromban megkiséreltem majdnem.
2015. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezért eldöntöttem hogy hívö lesszek 27L
2015. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!