Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális fiúk melyik dimenzi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális fiúk melyik dimenzióban/bolygón laknak? Esetleg valaki elvezetne oda? :D

Figyelt kérdés

Vagy akár elő is bújhatnának a kis huncutok :D Kerestük mi már őket eleget :D

L


2016. okt. 26. 20:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Az én bolygóm egy nagyon eldugott helyen találgató :D

És azért kerestetik normális fiú mert én nem vagyok az.Mármint normális :D

És ezzel akarom kárpótólni magam :P

2016. okt. 26. 21:16
 12/29 anonim ***** válasza:
Köszöntelek a ki ba szott szobámban.
2016. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Én is keresem őket...vagy akár nemnormálisat is:DD

L

2016. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%
Néha kíváncsi lennék, hogy egyes emberek hol keresgélnek, mert itt GYK-n a lányok soha nem találják meg a normális fiúkat, trükkös.
2016. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Hé Pörgönc! Mondjátok velem, hé Pörgönc!!!

Pörgöncnél biztos van normális fiú, általában Mickey egér játszóterén tslálhatod meg őket, köztük engem is. Na de komolyra fordítva a szót, sajnos s normális lányok is bújkálnak, ha mrg van normális, az vagy foglalt, vagy én nem vagyok az esete. Hogy hányszor megszívtam már ezzel...!?! ,:D

2016. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Hé pörgönc! :D

Ez így estére jól jött,köszönöm :D

Úgy méz ki rá kell szoknom a játszótérre járkálásra :D Újra

2016. okt. 26. 23:35
 17/29 anonim ***** válasza:

Hát, ha te elárulod hogy merre vannak ezek a normális lányok akkor én szivesen elútaznék oda 😂😂😂

F

2016. okt. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Valahol bújkálnak a bunkó fiúk elől :D

Èn egy időre előbújtam de megbántam :D vissza száműzetem magamat :D

2016. okt. 27. 06:29
 19/29 anonim ***** válasza:
Holvan az a valahol?😂 eléggé érdekelne 😅😂
2016. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%

Mindig mosolygok az ilyen kérdéseken. Amit írni fogok az a tiszta igazság lesz, túlzás és nagyképűség nélkül.

Eddig 2 hosszabb kapcsolatom volt. A korombeli pasiktól jóval intelligensebb vagyok érzelmileg és személyileg is. Van normális munkám ami aránylag jól is fizet. Van kocsim és független életem, normális értékrendem és világnézetem. A házimunka sem idegen számomra és a konyhai területen is boldogulok. És vajon értékelve volt ez? Nem. De kihasználás az volt rendesen. Persze az én hibám volt mert szerettem őket és igyekeztem nekik mindent megadni. Egy szó mint száz. Az ilyen pasikra nincs szükség manapság mert csak játszanak velünk. Szóval lányok, miért csodálkoztok hogy jóformán kihaltunk?

2016. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!